Skocz do zawartości
Misiek20

Jaka Grafa I Zasiłka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio zaczęła mi się sypać grafa ( Gf 7900 gs ), wiec postanowiłem ja wymienić na nową, niestety zmuszony jestem tez do wymiany zasilacza gdyż obawiam się ze stary zasilacz ( MODE COM FEEL 400 ATX) może już nie pociągnąć, tak wiec mam pytanie : jaką grafę z dobrym chłodzeniem i zasilacz (co najmniej 500 - 600 W na przyszłość w razie rozbudowy) najlepiej kupić do takiego zestawu :

 

Proc : C2D E6750 możliwe małe OC

Mobo : Foxconn P35A

Ram : OCZ 4x1 GB DDR2 800MHz PLATINUM REV.2 CL4

Monitor 22" 1680 x 1050

Do wydania max 700 zeta . Chciałbym aby podzespoły były wybrane z 1 sklepu komputerowego, żadnego allegro.

 

Oto moje propozycje :

 

grafa : http://www.esc-net.pl/product_info.php?cPa...oducts_id=14421 myślałem nad wersją 512, ale jest tylko 30 zeta tańsza, a więcej ramu do tej rozdzialki na pewno się przyda w grach

 

zasiłka : http://www.esc-net.pl/product_info.php?cPa...oducts_id=20223

 

Proszę o wasze opinie i porady.

Edytowane przez Misiek20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepsze wykonanie, cichszy i brak tego "bajeranckiego" podświetlenia.

Mi raczej te podświetlenie nie będzie przeszkadzało :P wybierając ten zasilacz bardziej kierowałem się większą mocą , odpinanymi kablami oraz gwarancją na 3 lata, interesuje mnie jednak jak bardzo głośniejszy będzie ten OCZ od tego BQ ? Słyszałem ze ten BQ nie posiada oplotu na kablach , czy to prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oplot decyduje o jakości wykonania , brak oplotu można przeboleć , a zyskujemy wysoką sprawność , ciszę (chociaż podobno zdarzają się sztuki z piszczącymi cewkami - ale u mnie jest cisza) , wystarczającą moc aby zasilić większość dostępnych na rynku zestawów. Z ocz dorzuciłbym do modxstream ,albo kupił tańszego bq bo jest naprawdę ok.

Edytowane przez BLiT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oplot decyduje o jakości wykonania , brak oplotu można przeboleć , a zyskujemy wysoką sprawność , ciszę (chociaż podobno zdarzają się sztuki z piszczącymi cewkami - ale u mnie jest cisza) , wystarczającą moc aby zasilić większość dostępnych na rynku zestawów. Z ocz dorzuciłbym do modxstream ,albo kupił tańszego bq bo jest naprawdę ok.

Chyba jednak wezmę tego BQ i 4850 1 GB PCS, mam nadzieje ze będę zadowolony za zakupu.

Dziękuje wszystkim za rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze pisze post pod postem ale mam problem a nie chce zakładać nowego tematu : Po zamówieniu komponentów zadzwonił do mnie gość z esc i powiedział ze pokończyły im się radeony 4850 i nie wiadomo kiedy będą, tak wiec mam pytanie czy zna ktoś jakiś inny dobry sklep w którym dostane tego 4850 PowerColor PCS ewentualnie Sapphire z chłodzeniem vapor - x ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...