Skocz do zawartości
Barty

Wybór Pamięci Dla I5 Na Płycie Gb Ga-p55-ud3r

Pamięci pod i5  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który model?

    • Corsair Dominator
      1
    • Patriot Sector5
      0
    • G.Skill Ripjaws
      2


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, które wybrać? W nawiasie cena, za którą mogę je kupić.

  • Corsair Dominator DDR3 1600MHz CL8 CMD4GX3M2A1600C8 (470)
  • Patriot Sector5 DDR3 1600MHz CL8 PVV34G1600LLKB (435)
  • G.Skill Ripjaws DDR3 2000MHz CL9 F3-16000CL9D-4GBRH (420)

Dodałem zgodnie z sugestia trzecią opcję. Osobiście wolę w miarę wysokie taktowanie i niskie timingi, a nie jak najwyższe taktowanie z wielkimi timingami. Inna kwestia, czy pamięci 2000MHz to nie przerost formy nad treścią dla i5...

Edytowane przez Barty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie są na 4, lepsze są Dominatory i G Skille Ripjawsy. Mam te Ripjawsy co Ty podałeś, jak skończę budowę WC to wezmę się za OC.

 

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=233620

 

 

Tutaj masz temat z wynikami OC tych Ripjawsów.

 

Wg mnie takie pamięci do codziennego użytkowania to wyrzucanie kasy przez okno (teraz to sobie uświadomiłem), ale dla tych co lubią mieć dużo pkt w benchmarkach to pamięci dobre ^^

Edytowane przez Ub3r pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie takie pamięci do codziennego użytkowania to wyrzucanie kasy przez okno (teraz to sobie uświadomiłem), ale dla tych co lubią mieć dużo pkt w benchmarkach to pamięci dobre ^^

Pewnie masz rację, ale jak teraz patrze na ceny i możliwości tych pamięci, to w sumie mają najlepszy stosunek MHz do ceny... Zastanawiam się czy przy 1600MHz można z nimi zejść do CL7.

 

Popatrzyłem na forum, do którego podesłałeś linka, no widzę, że dadzą radę... Dlaczego w takim razie są takie tanie w stosunku do innych markowych pamięci? Podejrzane...

Edytowane przez Barty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...