Skocz do zawartości
lipaaa

Karta Graficzna Do +- 400zł, Proszę O Podpowiedź

Rekomendowane odpowiedzi

na początku DZIĘKUJE wszystkim za porady, informacje, pomoc, oraz za dyskusje

 

Panowie, decyzja zapadła, kierując się hasłem "odgrzewanym kotletom mówimy NIE" słuchając waszych rad, przeanalizowałem wszystko jeszcze raz i... nowy radek kupiony, a dokładnie model *Sapphire Radeon HD 4870 1GB Vapor-X* mam nadzieje ze może być, w niektórych testach jest porównywalny z gtx260 wiec powinien dać rade do czasu przejścia na wyższa platformę

 

miałem pewne obawy wynikające z posiadania nie najmocniejszego jednak zasilacza ale zostały rozwiane przez was wiec liczę na to ze jednak będzie ok

 

mam nadzieję że trochę poprawie opinie o stałych użytkownikach NV i udowodnię że nie ma "miłości do marki" lecz powinno być racjonalne myślenie, a faktycznie jeżeli chodzi o wydajność to w przedziale który podałem NV nie ma produktu który mógł by konkurować bespośrednio z ATI

 

ps. prosił bym też (obecnych tu posiadaczy 4870) o podanie wydajnych, jak najmniej kłopotliwych sterowników, ponieważ jako długoletni doświadczony posiadacz NV (czuje się trochę jak nawrócony) jestem nowicjuszem jeżeli chodzi o ATI

Edytowane przez lipaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 4870 1gb Powercolor (nie referent) wprawdzie od paru dni ale na razie nie miałem żadnych problemów :) wcześniej miałem 8800gt, 2600pro palita i osławionego 9550, myślę że dobrze zrobiłeś nie decydując się na palita, w moim przypadku i przypadku kumpla chłodzenie zaczęło się szybko "kaszanić" :lol2: (głośne)

 

sterowniki mam catalysty 9.10 i te polecam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...