Skocz do zawartości
kavoo

Mysz - ktory model Logitecha wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

jestes LAMA i tyle albo czytac zwyczjnie corwa nieumiesz :evil:

sadze ze z tem MX700 to sobie z crash na nightmaze rady niedajesz na dm0 :lol: blah blah blah :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, dochodze do wniosku ze to 12 w Twoim nicku to liczba lat... :P

kup/pozycz mx700, potestuj przez jakis czas i wtedy sie wypowiadaj na jej temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, dochodze do wniosku ze to 12 w Twoim nicku to liczba lat... :P

kup/pozycz mx700, potestuj przez jakis czas i wtedy sie wypowiadaj na jej temat

jestes zwyczjnie glupi jak but tak ci korwa ciezko zrobic demko w Q3 pacanie ?? lat dzis skonczylem 24 jesli o to chodzi a 12 to od stoktona kolku

 

grrrrrrrrrrr ale sie unioslem :evil:

 

sorka obiecuje poprawe :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: no i co ze skonczyles 24, skoro poziom dyskusji jak u dwunastolatka...?

 

co do demka to rzeczywiscie troche ciezko mi zrobic ale przeciez to zaden dowod...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uciolem sobie prywatan klutnie z panem .::pzi:LAMER::. wielkim znawca gryzoni...oto i jedna z jego wypowiedz osadzcie sami....

Dołączona grafika

no coment

 

 

ad tego nizej ...a zamiesc moje wypowiedzi tylko ocenzuruj solidnie coby nikt sie niezgorszyl od wulgaryzmow :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

staary, po prostu zenada i brak mi slow :(

gdybym chcial sie znizyc do Twojego poziomu to bym zamiescil Twoje wypowiedzi ale tego nie zrobie natomiast gdyby ktos chcial prywatnie poznac cala dyskusje to zapraszam na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam najtańszej, przewodowej, optycznej myszki Logitecha i jestem bardzo zadowolony. Idealnie leży w dłoni, jest precyzyjna i tania... :D

 

HQ12:

Nie staraj się uczyć innych kultury, łamiąc jej podstawowe zasady.

Upublicznianie prywatnej korespondencji to bardzo brzydka skłonność, za którą tu i ówdzie można dostać bana. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikogo kultury uczyc niezamiezam moim zamiezeniem byla wrecz hamska prowokacja ale jak widac w zaden sposob niemozna wydusic z tych ludzi odrobine wysilku.....dobra bo dobra i koniec !!! i dlatego sie wkuzam :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za lekki off topic ale z myszy logitehca to w/g mnie najlepszy model to:

Dołączona grafika

Ta myszka jest nie do zdarcia, a obacnie wyjatkowo tania, jak ja jesze gdzesz dostaniesz.

Mam ja od 6 lat i doo dziś dobrze mi służy [fakt raz w niechu potrzebna jest gruntowne czyszczenie]

 

Do czego znierzam... kupujac sprzet który ma sie przez długie lata jak monitor, mysz czy nawet MoBo warto jest zaplacic za firme.

MX700 jak dla mnie w tej chwili jest bazkonkurencyjny.... tylko to cena :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie zdaje ze nidlugo bedziesz sie nazywac .::pzi::LAMER::.

HQ12

Wyluzuj czlowieku :x Po przeczytaniu paru(nastu) twoich postow w tym watku rece opadaja... Obrazasz wszytkich do okola i siejesz niepotrzebny zamet. Uczepiles sie userow MX700 bo nie chca ci nagrac demka z ich gry w quake? 8O Moze nie maja czasu/gry? Moze nie sa kompletnymi freakami dla ktorych kwak to jakis fetysz? Ale to chyba nie powod by wyzywac ich (mnie tez ;)) od lamerow :evil:

 

Czasem lepiej pograc mniej w QIII, a przysiasc nad j.polskim- to tak na marginesie... analizujac twoje wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja specjalnie pod q3 kupilem mx500

po prostu akurat nie mieli mx700, a nie chcialo mnie sie czekac.

no i to ladowanie :wink:

a co do scierania mxów to fakt

to logo logitecha na gorze zaczyna sie powoli wycierac

a poza tym git

 

hq12 a grasz gdzies po sieci czy tylko boty meczysz...

no offence, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

net mam od niedawan ale grac sie zabardzo niedalo podobno to uleglo zmianie hmm zreszta niek sam kaeres powie jak nasz gra wygladala :lol: :lol: a na tym sprzecie majac w wzlotach 40..60 fps to sobi moge postrzlac szczegulnie ze mysz mam teraz na com'a :? co do moich umiejetnosci w Q3 to ja bym sie nieobawial zabardzo :twisted: jak chcesz to wysle demko :wink: na potwierdzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie zdaje ze nidlugo bedziesz sie nazywac .::pzi::LAMER::.

HQ12

Wyluzuj czlowieku :x Po przeczytaniu paru(nastu) twoich postow w tym watku rece opadaja... Obrazasz wszytkich do okola i siejesz niepotrzebny zamet. Uczepiles sie userow MX700 bo nie chca ci nagrac demka z ich gry w quake? 8O Moze nie maja czasu/gry? Moze nie sa kompletnymi freakami dla ktorych kwak to jakis fetysz? Ale to chyba nie powod by wyzywac ich (mnie tez ;)) od lamerow :evil:

 

Czasem lepiej pograc mniej w QIII, a przysiasc nad j.polskim- to tak na marginesie... analizujac twoje wypowiedzi.

nie potrzebny zament ?? czy ja nie mam racji ?? koleny urazony czy mnie sie tylko zdaje :wink: zucliem wam wyzwanie i nikt z posrod was nie jest wstanie sprostac tak prostym wymogom.......to po cholere zesie sobie takie dobre myszki kupili ?? zeby plynniej kursor chodzil po pulpicie ?? 8O :twisted:

 

....a nie chodzi o to zeby im ceiklo po nogach jak graja w Q3 tylko zeby ktorys zrobil ten zaj.ebany test myszy !!! jakbys obejzal te demko ktore ja nagralem to bys tez wiedzial o co mi chodzi..a tak dolaczasz sie tylko do tych dobra bo dobra i natym koniec :? niewiem co cie tak razi to ze staram sie z was wydusic troche nakladu pracy czy to ze coponiktuzy piep.sza od zeczy ??

 

co do mojeje pisowni moze i zjadam znaki moze i pisze z bledami ale przynajmniej z sensem !! a n ate braki mojeje pisowni mam papier 8) jak szybko pisze czasem to sam siebie niemoge puznije rozczytac ale luzzz :D wiem wiem troche belkocze :wink: ale puki tres jest zrozumiala i dobitna niemam sie czym przejmowac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm nierozumiem po co piszesz tu skoro niemasz nic do powiedzenia ?? jaka kultura tu niechodzi o kulture....masz jeczez cos do dodania kavoo ?? moze demko ?? hę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm nierozumiem po co piszesz tu skoro niemasz nic do powiedzenia ??

Bo JA ten topic zalozylem i moge sobie nie zyczyc, zeby zamiast rzeczowych i merytorycznych postow, o jakie mi chodzilo, jakis niedorozwojek obrazal wszystkich dookola, szastal na lewo i prawo prywatna korespondencja i przynudzal od conajmniej 2 tygodni o jakims demku z jakiejs gry Dołączona grafika

 

jaka kultura tu niechodzi o kulture....masz jeczez cos do dodania kavoo ??

Przeciwnie, chodzi tutaj rowniez o kulture - osobista... jesli wiesz, o czym w ogole mowie (watpliwe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawy netykiety i szeroko pojętej kultury wypowiedzi mamy już omówione dość szczegółowo, jak sądzę... 8)

 

BTW:

Demo o którym pisze HQ12 nie byłoby pozbawione sensu jako argument w dyskutowanej sprawie... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawy netykiety i szeroko pojętej kultury wypowiedzi mamy już omówione dość szczegółowo, jak sądzę... 8)

Tez tak sadze :wink:

 

BTW:

Demo o którym pisze HQ12 nie byłoby pozbawione sensu jako argument w dyskutowanej sprawie... :D

A mi sie wydaje, ze byloby pozbawione sensu - o ile sie nie myle, proszac o sugestie odnosnie wyboru myszy wyraznie napisalem, ze nie interesuja mnie zadne Q3 czy UT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mnie interesuje i niebede zakladal nowego topicu zeby sie tego dowiedziec....to ze ty zalozyles ten wcale niedaje ci jakichkolwiek przywileji pare potow temu napisales ze kupiles MX500 ciesze sie twoim szczesiem koniec sprawy......pozostej kwestia pozostalych ludzi ktozy zamierzaja kupic np MX700 badz MX300 takie demko to bylby solidny argument i wielu ludzaim pomuglby dokonac wyboru :!:

 

o jakich zeczowych postach mowisz typu "dobra mysz bo mam kupilem ja za 500PLN a was niestac i glupi jestescie" o tego typu zeczowe posty ci chodzi ?? wypowiedzi tego typu przeczytalem ztad moje obuzenie jak czlowiek ktory niema zielonego pojecia i mysli ze mysz optyczna chodzi na podczerwien moze dawac zeczowe odpowiedzi :!: :!: :!:

 

to ze zbluzgalem paru ludzi za ich herezje to juz inna sprawa a ze zamiescilem prv korenspondencje to wiedzialem co robie ale niemoglem sie powstrzymac tego czloweka niesposob bylo do czegokolwiek przekonac a to co mi napisal na prv zakrawalo o glupkowate rozumowanie i lameriade.....mnie mozna przekonac ale poprosze dowod cos czemu mozna bedzie awiezyc a texty ze jestem glupi i z bledami pisze to sa te zeczowe odpowiedzi wedlug ciebie ??.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze gram rowniez w q3 i posiadam mx500 moge powiedziec pare slow na ten temat.

Najleprze myszki do gry jakie wspominam to Logitech pilot OEM , Logitech WinGman ( super lezy w dloni ) , i teraz mx500 super precyzja i fajny ksztalt.

Dla mnie byla ona ciezka !! meczyla nadgarstek - odrazu jak tylko ja dostalem rozkrecilem i wyciagnalem metalowy odwaznik , ktory byl umieszczony jakos nie posrodku i strasznie dziownie sie gralo.

Moge wam polecic ta myszke z czystym sumieniem , nie robcie tylko bledu i nie podlaczajcie jej tylko pod PS/2 owszem myszka dziala ,wizualnie nawet plynniej ale jest bardziej mniej czula i przy b. gwaltownych ruchac ( doslownie muwiac ) nie podaje danych i myszka sie nie przesuwa.

Takie myszki to tylko pod USB.

Wiekszoc ludzi pisze o myszkach optycznych ,muwia ze graja w gry i jest ok prawda jest taka ze jak sie chce miec dobra muszke trzeba za nia zaplacic.

I tak wiekszoc ludzi nie odczuwa roznicy i gra w gry na poziomie amatora , bez urazy -siebie uwazam za dosc dobrego gracza i szczeze moge wyrazic swoja opinje :D

 

P.s - Sa jeszcze inne myszki rownie dobrze jak mx300 , albo chocby inleliMouse explorer.

Czesc osob moze czuc sie urazona ,wiec wybaczcie :D

Klan The Shadows ( t5 ) pozdrawia.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze zbluzgalem paru ludzi za ich herezje to juz inna sprawa a ze zamiescilem prv korenspondencje to wiedzialem co robie ale niemoglem sie powstrzymac tego czloweka niesposob bylo do czegokolwiek przekonac a to co mi napisal na prv zakrawalo o glupkowate rozumowanie i lameriade.....mnie mozna przekonac ale poprosze dowod cos czemu mozna bedzie awiezyc a texty ze jestem glupi i z bledami pisze to sa te zeczowe odpowiedzi wedlug ciebie ??.....

wlasnie Ciebie nie da sie przekonac, bo to, ze pare osob posiadajacych mx700 powiedzialo Ci, ze bez problemu mozna grac w q3 nic dla Ciebie nie znaczy i jest tylko przejawem ich lamerstwa, zaś Ty, myszkowy guru ;) chociaż tego mx'a miales w lapie krotko, pozwalasz sobie na arbitralne oceny i wyzywanie ludzi od lamek (ze juz nie wspomne o braku jakiejkolwiek kultury w wypowiedziach, czego nie mozna zarzucic nikomu innemu a tylko Tobie)

 

cytat na dzis: "widzicie slomke w oku blizniego a nie widzicie belki w swoim"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...