Skocz do zawartości
kavoo

Mysz - ktory model Logitecha wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam bezprzewodowego A4techa RFSOP-35

0 problemow, ladowanie przez kabelek od USB z koncowka jak ladowarka od Nokii. Na seryjnych bateriach 1.5 dnia pracy non-stop.

Zdecydowanie lepsza od kabla.

 

Ladowanie za pomoca ladowarki w kotora sie wsadza mysz to tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale znawcow sie nam namnozylo i jake maja przekonujace argumenty :lol:

destiny puknij sie nastepnym razem w glowe moze zalapie wreszcie zanim cos znowu madrego napiszesz...zeoo_Tg jaies argumenty bys ie jednak przydaly hmmm ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Uzywam myszek bezprzewodowych od ponad 5 latek. Nie wyobrazam sobie tego cholernego kabla:D

 

Od 4 miesiecy mam pod reka mx700 i to jest najdoskonalsza myszka z jaka mialem stycznosc. Poprzednie modele logitecha bezprzewodowe mialy lekkie opoznienia i minusem byl koszt batery 10zloty co 2 tygodnie. Teraz opoznien nie ma wcale i ladowarka to genialny pomysl.

 

A co do tego a4techa o ktorym kolega pisal wyzej to mam taka w pracy i powiem ze jego cena jest adekwatna do jakosci wykonania. Jesl ktos uzywa mx700 na codzien to potem kazda inna myszka wydaje sie niestety ale slabo wykonana i niewygodna.

 

btw to podziwiam ludzi ktorzy kupuja kart graf po 1000zloty a uzywaja myszki za 15zloty 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako uzytkownik MX700 od ponad pol roku moge stwierdzic ze jest to bardzo dobra myszka - nie ma opoznien, jest bardzo szybka, wygodna, troszke ciezka (baterie robia swoje), precyzyjna, do Q3 i UT2k3 nadaje sie jak najbardziej (headshoty sa prostsze niz przy pomocy zwyklej mychy :D ), tylko trza wylaczyc akceleracje ruchu myszy w sterach (btw. bodajze tylko Logitech na to pozwala). Z bateriami faktycznie - niektorzy moga nie lubiec takiego rozwiazania, ale mi styka - laduje sobie po ostrym graniu co noc i sie nie martwie tym problemem.

Aha, jeszcze z codziennego uzytkowania wyniklo ze farba na myszce sie troche szybko sciera :( po pol roku widac pod spodem bialy plastik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa podkladni przeznaczone do myszy optycznych! oczywiscie na normalnej tez dziala ale moze sie tak zdazac jak opisam koelga forumowicz post wyzej

A kulka to wiadomo nawet po gownie sie slizgnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa podkladni przeznaczone do myszy optycznych! oczywiscie na normalnej tez dziala ale moze sie tak zdazac jak opisam koelga forumowicz post wyzej 

A kulka to wiadomo nawet po gownie sie slizgnie :P

A gdzie ja napisalem o podkladkach i poruszaniu sie mychy? Mi chodzilo o scieranie sie farby pod reka - na przyciskach i w dole myszki juz sie mi tak wytarlo ze bialy plastik widac. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, userzy MX700, a jakie ta mysz ma akumulatorki, niklowo-kadmowe, czy litowo-jonowe ? Jak te pierwsze to predzej czy pozniej pojda na wymiane [raczej predzej, ze wzgledu na to ze nikt nie chce czekac z tago co tu czytam do pelnego wyladowania myszy], ze wzgledu na tak zwany "efekt pamiec". Wiec jeszcze kilka zloty trza doliczyc.

 

Niemowie ze MX700 jest zly, zalezy kto co lubi, tylko zwracam uwage na ukryte koszta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niklowo-wodorkowe, 1400mah chyba standardowo o ile pamietam, na klapce jest napisane ze uzywac do 1800mah czyli najlepsze GP 1800mah wejda i sie naladuja ;)

 

paluszki litowo-jonowe JEZELI wogole sa dostepne w normalnej sprzedazy - a nie sa bo brak ladowarek do niech - to sa piekielnie drogie i bezsensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech już od wielu lat produkuje urządzenia korzystające z bezprzewodowej transmisji danych drogą radiową. Jednak na potrzeby najnowocześniejszych myszy oraz ich wymagających użytkowników, firma stworzyła nową technologię radiowej transmisji danych - Fast RF.  

Przy jej użyciu możliwy jest przekaz danych drogą radiową z tą samą szybkością, co w tradycyjnych myszach po kablu - 125 sygnałów zawierających informacje o położeniu kursora na sekundę.

 

I wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam MX500 dla mnie MX700 do nie potrzebny wydatek - bez przewodowosc ? hm mi nie przeszkadza ten przewod od myszki wiec co tam. A jak obie te myszki sa takiej samej wydajnosci to po co przeplacac 100zl ?

 

troszke o MX500

+ spotkalem sie z opiniami ze myszka jest ciezka -wcale nie jest,

+ super czula

- nie wszystkie klawisze pasuja pod palce np. ten najbardziej zblizony ku srodkowi myszki, przesune troche dlon i jest luz,

- scroll, w gg jakos tak dziwnie dziala ogolnie jest ok no ale :(  

 

- myszka nie dziala na podkladkach ktore maja bardzo kontrastowe pola np. biale i czarne ! sprawdzalem na 3 modelach - czyt. powierzchnia musis byc jednolita bo wystepuje drżenie kursora !! (w takiej myszcze ? !~!!! nie dopuszczalne! :(    

 

p.s. podkladka na ktorej sprawdzalem byla to orginalna komputroniku (czyt. orginalna = firmowa)

popieram zdecydowanie co do podkladki w kazdym optyku bedzie takie zjawisko przy kontrastowych podkladkach i niejest to wina myszki a raczej natury zwiazane jest to z odbiciem promieniowania podczerwonego od powierzchi gladkiej nierownej lub calkowitego odbicia promienia przy ktorym zmienia sie dlugosc fali podczerowonej i dlatego kursor drzy , jezeli chodzi o wybor z tych pierwszych trzech myszy bezapelacyjnie mx 500 sam mam uzywam chcialem kupic mx700 i dobrze ze niekupilem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedze ze wszyscy userzy MX700 to lamy niestac nikogo z was na zrobienie demka w Q3 a opinie myszy robicie na podstawie "dobra bo dobra" :evil: ZUCAM WAM WYZWANIE niech ktos zrobi test myszce MX700 w Q3 polegajacy na bardzo szykich ruchach myszka na boki tak jak ja to uczynilem zeby udowodnic ze technologia radiowa stosowana w myszach to badziewie !!! jesli niezobacze demka za tydzien na forum wszyscy userzyu BEZ WYJATKOW myszy MX700 dostaja oficjalnie odemnie przydomek LAMER !!

 

kto z was podniesie rekawice i okaze sie honorowym graczem ??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kupilem MX500 :wink:

Na razie jestem zachwycony zarowno ergonomia, jak i precyzja dzialania :) Zas w najblizszej przyszlosci firma kupuje mi nowy komputer sluzbowy, i juz zazyczylem sobie MX700. Tak wiec porownam obie myszki w praniu i jesli MX700 bedzie tak samo szybka w komunikowaniu sie z kompem jak MX500... to sie zamienie :wink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki przydomek dostana userzy MX500, jak juz tytuly rozdajesz :D  :D  ?

wiec usezy MX500 moga juz rece zacierac bo tytulow jest kilka ale jecze niemoge zdradzic konkretnie jekie to tytuly to bedzie zalezec od sumy jaka mi przeleja na konto :wink:

 

pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedze ze wszyscy userzy MX700 to lamy niestac nikogo z was na zrobienie demka w Q3 a opinie myszy robicie na podstawie "dobra bo dobra" :evil: ZUCAM WAM WYZWANIE niech ktos zrobi test myszce  MX700 w Q3 polegajacy na bardzo szykich ruchach myszka na boki tak jak ja to uczynilem zeby udowodnic ze technologia radiowa stosowana w myszach to badziewie !!! jesli niezobacze demka za tydzien na forum wszyscy userzyu BEZ WYJATKOW myszy MX700 dostaja oficjalnie odemnie przydomek LAMER !!

 

kto z was podniesie rekawice i okaze sie honorowym graczem ??!!

W q3 demka ci niezrobie ale co powiesz na RTCW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nietety odpada to juz jest zupelnie inna fizyka gry pomimo ze to na tym samym enginie :? dzieki za checi ale jakbys zlapal Q3 to ladnie prosze ;P

pozatym skolei ja niemam RTCW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się i MX500 i MX700. Uważam, że MX500 jest lepszym wyborem. Ja osobiscie nie widzialem róznicy. Ale musze powiedzieć, że nie jestem wymagającym użytkownikiem. Jesli szukasz dobrej myszki to bierz 500 naprawde to najlepsza z tych myszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorzuce swoje trzy grosze do dyskusji: mam mx700 od pol roku i dosyc ostro grywam w q3 a na tej myszce nie ma z tym ZADNEGO problemu

wszyscy, ktorzy uwazaja inaczej sa:

a) zazdrosni, ze nie maja takiej myszki

lub

B) niezaznajomieni z tematem

lub jedno i drugie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...