Skocz do zawartości
seba84_2005

Kalendarz Cooling.pl 2010

Rekomendowane odpowiedzi

USA ? 5 projektów niech mi ktoś pokarze do godziny 1:00 to może uwierzę że oni mają pojęcie o LC

 

aha i nie interesują mnie projekty na amerykańskim forum tylko autor ma być hamerykański

 

 

 

 

powodzenia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M1siek dlatego zrozum co napisałem "PORÓWNUJĄC nasze do USA" = "Tylko nie wszyscy mają pieniądze na markowy sprzęt, i kombinują w zaciszu domowym..."

Paradoks polega na tym że "wygrały" układy na które nakłady finansowe były co tu dużo ukrywać największe. 

 

 

Z mojej strony aby uciąć niepotrzebną dyskusje poskładajcie w jeden duży plik galerie układów/kompów które zostały przesłane. Tak byłoby najprościej. Niech każdy oceni co się nadawało a co nie.

 

W tej chwili wygląda to tak jakby cooling wam dziękował za zakupy u nich......... Sorry panowie ale tak to wygląda......

USA ? 5 projektów niech mi ktoś pokarze do godziny 1:00 to może uwierzę że oni mają pojęcie o LC

 

aha i nie interesują mnie projekty na amerykańskim forum tylko autor ma być hamerykański

 

 

 

 

powodzenia :lol:

 

Kilka kibelków tam wymiata. 

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z chęcią zakupię owy kalendarz i małymi kroczkami będę kompletował ciekawe LC :D

 

Wszyscy tylko krytykują ale zastanówcie się, nie wiem jak inni w ekipie sklepu cooling.pl ale ja widziałem ostatni (tak sądzę) projekt Mareczq i powiem jedno zestaw w granicach 900zł + ich obudowa S. Gladius jeśli się nie mylę. Wygląda świetnie i co najważniejsze schludnie i praktycznie, projekt jest na pewno na PcLol, nie wiem jak na naszym forum. Poszukajcie, zobaczycie i wtedy oceniajcie skoro Marek nie dał swojego projektu, tylko dlatego, żeby nikt nie mówił, że on to on i moim zdaniem, źle zrobił ale nie krytykuję go tylko żałuję, że tego nie uczynił :)

 

Wszystkie 3 układy są piękne, wszystkie posiadają markowe komponenty, co najważniejsze wszyscy autorzy tych układów wykazali się pomysłowością, nie znam żadnego z właścicieli tych fotografii ale przeglądając każdego galerię można powiedzieć tylko jedno - na XS nie wiele jest pomysłów mających do nich start.

 

Przepraszam, za to co napiszę ale wszyscy lub znakomita ich większość to niestety zazdrośnicy, i dlaczego na litość posądzacie ekipę cooling.pl o jakąkolwiek stronniczość? Dlatego, że - Malik i Seba są konsultantami bo TYLKO znają się na tym i są co tu dużo mówić EKSPERTAMI w temacie LC?

Wybaczcie to samo Screamer, TYLKO dlatego, że jest moderatorem forum wyżej wymienionego sklepu, a zarazem serwisu o takiej tematyce i już kilka razy wykazał się pomysłowością w modowaniu i tak świetnych obudów, a w końcu tworzenia świetnych nie ma co ukrywać układów LC.

 

Ludzie opamiętajcie się, może chodzi Wam o ukryty podtekst? Co bo nie każdego stać na takie po prostu wypasione układy, pocieszę Was mnie też nie stać ale od NR planuję zainwestować i małymi kroczkami kompletować swój układ. Owszem słowo krytyki może zmotywować do dalszych modernizacji w następnych latach ukazywania się niniejszego kalendarza, ale na litość krytykujcie z pewnymi granicami i dozą wyrozumiałości.

 

Jeszcze jedno, wypadałoby choć dać pozytywny komentarz temu jacy sponsorzy zostali pozyskani do wejścia w życie tego projektu, a nie wiecznie narzekanie.

 

Co mieli dać świetne fotki kompletnie nie związane z tematem? Przeglądając galerię WC na Pure jest multum świetnych pomysłów ale z jakiś powodów nie mogły się one znaleźć w kalendarzu, miejmy nadzieję, że się to szybko i na lepsze zmieni :D

 

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzę Wszystkim użytkownikom tego forum.

 

PS: Malik jesteś niebywale spokojny ale to pewnie też kwestia Twojego zawodu :) a Sebę troszkę poniosło ale chyba nie ma sensu.

 

Pozdrawiam, Androctonus

Edytowane przez Androctonus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ostatni raz, bo w Swieta juz nie mam ochoty na odbieranie atakow i dziwie sie ze niektorzy zamiast przygotowywac sie do Wigilii etc. sa upierdliwi do bolu.

 

Projekt wstepny obejwowal takie zasady jak byly w zeszlym roku, czyli ludzie zglaszali sie ze swoimi projektami czy to LC czy AC, gdzie ja oraz Seba zbieralismy zgloszenia i przekazywalismy do wykonawcy kalendarza czyli cooling.pl

 

Tam wlasnie padaly decyzje kto bedzie a kogo nie bedzie w danym kalendarzu.

 

Na rok 2010 bylo bardzo malo zgloszen tj. konkretnych zgloszen. Bylo duzo zdjec na przyklad zrobionych via telefon, czy na tle lodowki, kota etc. lub nie spelniajacych danych "technicznych" jakie zostaly okreslone w ogloszeniu ( chodzi o rozmiar i jakosc ). Dlatego zapadla decyzja taka, ze cooling wykorzystal tylko zdjecia naszej trojki. Decyzje podjela dyrekcja firmy a nie my.

 

Cala nasza trojka przewidywala ze bedzie taki odzew z Waszej strony, dlatego mielismy pewne obawy. Ale decyzja padla i koniec.

 

Reasumujac jezeli ktos ma jeszcze jakies obiekcje na ten temat to prosze isc z tym do cooling.pl, a nie obrazac naszej pracy i osob. W takich sytuacjach sprawdza sie powiedzenie ze: "polak polakowi nie przepusci", co wlasnie doswiadczamy.

 

Z mojej strony juz wiecej informacji nie padnie, bo czuje sie jak na procesie kafki. Gdzie niektorzy z wypowiadajacych sie zarzucaja mi cos o czym kompletnie nie maja pojecia ani doswiadczenia.

 

Na koniec zycze Wszystkim .... tym pozytywnie i negatynie nastawionym:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USA ? 5 projektów niech mi ktoś pokarze do godziny 1:00 to może uwierzę że oni mają pojęcie o LC

 

aha i nie interesują mnie projekty na amerykańskim forum tylko autor ma być hamerykański

 

 

 

 

powodzenia :lol:

 

dokładnie graniczy to z cudem :lol:

Edytowane przez kwscore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malik 

 

Bardzo dobrze że opisałeś jak wyglądała procedura. Skoro szefostwo coolinga tak chciało to to mają proste i tyle. 

 

Pokaż parę sampli z tych super fotek jestem po prostu ciekaw z resztą nie tylko ja.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam ten temat i faktycznie, niektórzy to mają problemy. Przecież nikt nie karze tego kalendarzyka wieszać nad monitorem a tym bardziej kupować (o ile to w ogóle ma być płatne).

Fajnie by było, żeby bardziej kolorami w/g pory roku, czyli wiosna/lato - zielone/czerwone, jesień - pomarańczowe/żółte, zima- niebieskie, białe.

Skoro było mało zgłoszeń to wyszło tak a nie inaczej, mi to tam lotto, wole kalendarze o innej tematyce. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malik 

 

Pokaż parę sampli z tych super fotek jestem po prostu ciekaw z resztą nie tylko ja.

Nawet juz ich nie mam bo pokasowalem. Ale gdybym nawet mial to w sumie nie moglbym ich zaprezentowac, gdyz autorzy mogli by mi zarzucic, ze bez ich zgody pokazuje projekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie? Ja wrzucę swoje AC, które było wysłane. Z tego co wiem było jednak dość mało dobrej jakości zdjęć z ciekawym AC. Tak jak pisał Malik - niektóre robione telefonem, z walającymi się kablami albo z boxowym chłodzeniem... Jeśli tak było to całe szczęście, że Cooling ich nie wrzucił do kalendarza :)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Screamer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (YoGi, Malik), co wy z tym zmienianiem kolorów w photoshopie, jeszcze troche i będziecie domalowywać bloki :rolleyes:

Edytowane przez Koen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...