Skocz do zawartości
yuucOm

Kane & Lynch 2: Dog Days

Rekomendowane odpowiedzi

Kane & Lynch 2: Dog Days to kontynuacja oryginalnego TPP sygnowanego przez Eidos. Tytuł ukazuje dalsze losy dwóch przestępców z wyrokami śmierci, których wir wydarzeń wciąga w niecodzienną aferę.

 

Kane & Lynch 2: Dog Days jest następcą ciepło przyjętej pierwszej odsłony serii. Gra ponownie skupia się wokół pary antybohaterów z brutalną, pozbawioną skrupułów przeszłością. Kane jest byłym najemnikiem oskarżonym o wymordowanie swoich towarzyszy broni. Lynch natomiast to schizofrenik, który zabił swoją żonę. Z połączenia tak skomplikowanych osobowości może wyjść wyłącznie tragedia, której nie omieszkali przedstawić nam autorzy. Rozgrywka opiera się na schematach znanych z typowych gier akcji. Obserwowana zza pleców postać nieustanie skacze, strzela i równa swoich wrogów z ziemią. Mimo tego dzięki ciekawym rozwiązaniom i umiejętnie opowiedzianej historii zabawa prezentuje wysoki poziom. Odpowiada za to zasłużone studio IO Interactive posiadające na swoim koncie bardzo udaną serię Hitman. Pieczę nad produkcją już tradycyjnie sprawuje brytyjski Eidos.

by GoL

 

I niekiepski trailer :lol::

 

http://www.youtube.com/watch?v=9rVQ3g2qUKM...re=player_embed

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Klimat i pomysł mieli dobry ale gameplay nie zachwycał ciekawe czy coś poprawią względem 1. Wolałbym żeby zrobili następcę Blood Money ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Klimat i pomysł mieli dobry ale gameplay nie zachwycał ciekawe czy coś poprawią względem 1. Wolałbym żeby zrobili następcę Blood Money ;)

Gralem, mi pasila choc koncowka to rozczarowanie. Spodziewalem sie lepszego zakonczenia, ale gra w zalewie wydawanych ostatnio crapow jednak bronila sie sama. Powiedzmy tak - 80 zl za nowosc to strata kasy, ale 20-30 to przyzwoita cena za 1, nie spodziewam sie tego, ze nagle 2 mocno odskoczy.

 

Swoja droga, jakos lepiej mi sie gralo w to niz w Hitmana, w Hitmanie prostota mnie dobija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat i pomysł mieli dobry ale gameplay nie zachwycał ciekawe czy coś poprawią względem 1. Wolałbym żeby zrobili następcę Blood Money icon_wink2.gif

Właśnie przechodzę pierwszą część i mam podobne odczucia, imho największą bolączką tej gry jest sterowanie, zwłaszcza chowanie się za przeszkodami..

 

A następcę #47 robią przecież, mam nadzieję, że poziom utrzymają bo Blood Money było świetne :)

 

Swoją drogą powstaje film kinowy z niejakim Brucem Willisem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Gralem, mi pasila choc koncowka to rozczarowanie. Spodziewalem sie lepszego zakonczenia, ale gra w zalewie wydawanych ostatnio crapow jednak bronila sie sama. Powiedzmy tak - 80 zl za nowosc to strata kasy, ale 20-30 to przyzwoita cena za 1, nie spodziewam sie tego, ze nagle 2 mocno odskoczy.

 

Swoja droga, jakos lepiej mi sie gralo w to niz w Hitmana, w Hitmanie prostota mnie dobija.

Prostota? Rozumiem, że zawsze grałeś na najtrudniejszym poziomie a nie leciałeś na pałę używając broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Prostota? Rozumiem, że zawsze grałeś na najtrudniejszym poziomie a nie leciałeś na pałę używając broni?

Prostota w rozumieniu "schemat". Hitman kojarzyl mi sie zawsze z gra, w ktorej trzeba kombinowac, tylko, ze kombinowanie konczy sie 30 sekund po odpaleniu planszy.

 

Tak, cichaczem z ranga przewaznie kolo silent assasin. Niedawno konczylem 2x Blood Money, podobne mam odczucia. Ta gre konczac normalnie, czyli nie na pale da sie i tak szybko skonczyc znaajc pryzmat serii czyli to co w niej jest. Szkoda, spodziewalem sie czegos ciezszego, ale widzac strzykawke, butelke wiadomo jak typa killnac, widzac ogien, rozpalacz - tez wiesz co zrobic. Widzac wiszace piano tez wiesz, ze ktos musi dostac tym w leb.

 

 

sklera - poziom trudnosci w hitmanie nie zmienia AI, zmienia jedynie ilosc dostepnych sejwow.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Nope, na najwyższym poziomie trudności nie można używać broni no chyba, że snajperki czy pistoletu do strzału w łeb od tył bo można zabijać jedynie headshotami, nie można pozwolić na to, żeby znaleziono jakieś ślady póki jeszcze jesteśmy w grze, no i trzeba wracać po garniak. No widzisz schematami właśnie źle się gra, próbowałeś kiedyś samemu się poskradać obserwując na bieżąco i kombinując co zrobić dalej? Ja tak i np. misję na statku przechodziłem bite 60 min a nie 30s

 

Robi się ciekawie.

As well as Kane & Lynch and Hitman 5, IO Interactive is busy constructing a unique, multiplatform title said to be "unlike anything else", CVG has learned.

 

The unnamed game - which has been in development for three years - is said to be a big departure for the Hitman studio, while still maintaining a focus on what it does best - violence.

 

"Imagine all the violence of Hitman and Kayne & Lynch but not scripted," our source said, making it sound like some sort of pub brawling simulator.

 

With both Kane & Lynch 2 and Hitman 5 out next year, it's going to be a busy time indeed for the Copenhagen studio.

Coś nie skryptowanego ale dobrego jak Hitman czy K&L. Fajnie by było dostać grę z dość dużym otwartym terenem działania gdzie dróg na dojście do celu było by jeszcze więcej ;) np. w Hitmanie okazji na użycie snajperki było nie wiele ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko już na Steamie ok 1,5 GB

 

http://store.steampo....com/app/28000/

 

ps. Nie warto demko w singlu max 3 minuty grania ! Śmiech na sali. Sama gra zapowiada się mimo wszystko dość interesująco.

 

Zainteresowanym polecam ten Quick look:

 

http://www.giantbomb...2-demo/17-2895/

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiepska ta gierka, sterowanie do bani, osłona działa do bani

przechodnie uciekaja przed policja do nas :D, nie da się zestrzelić z daleka czlowieka w samochodzie, dopiero seria z metra zadziała, zal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko to chyba jakis chory zart.

1,5GB i kilka minut gry, reszta to filmiki.

I jak tu ocenic gre?

Z tego co "doswiadczylem" to:

- AI lezy po maksie

- Bron ma kiepska sile

- Grafika nawet fajna, efekt podczas biegu tez spoko

- Dlaczego nie mozna uzywac pojazdow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...