Skocz do zawartości
4toku

Najman Vs. Pudzianowski

Najman Vs. Pudzianowski  

110 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Któż wygra?

    • Najman
      11
    • Pudzianowski
      99


Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm wg mnie pudzian niepotrzebnie sie pakuje do tego calego MMA , nie przemawiaja jakos do mnie te jego 'lata cwiczen karate itp' i jak dla mnie przegra z pierwszym lepszym zawodnikiem, inna sprawa ze Najman to ciota i w sumie pudzian moze mu wpier***ic;]

 

PS. Pudzian zrobi nim spacer farmera jbc:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko Pudzian. Pomimo, że wolę Najmana (o wiele sensowniej gada) to jednak nie jest zawodnik, który dałby radę takiej sile. Ciężko mówić tu nawet o pojedynku Siła vs. Technika, bo o ile faktycznie Pudzian jest jednym z najsilniejszych na Świecie, o tyle Najman technicznie jest... mocno przeciętny. Szkoda, bo by się przydał wp..... ;) Pudzianowi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ziomki co bierzecie i jakie macie ćwiczenia na klate? Musze mieć klatę groźną jak terroryzm żeby wyrwać coś w klubie =D

 

A tak na poważnie to komu sprawia przyjemność oglądanie takich walk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Różnica wagi 34kg między nimi, Najman technicznie jakoś specjalnie dobry nie jest, więc mam pewne obawy, że może się to dla niego szybko skończyć. Niewątpliwie będzie ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3402087[/snapback]

nie na ja zobaczę na 100%,, komedia bądź dramat,, żeby tylko po 3 minutach nie skończyli
IMHO jak pójdzie szybko, ostro i nieprzyjemnie to Pudzian wygra.

Jednak wyznaję zasadę, że nie o mięśnie idzie, więc w sumie 50/50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja licze na dobra komedia ...

komedia bądź dramat ...

Pudzian nie raz powtarzał z uśmiechem, że będzie wesoło.

 

Tutaj 3 części z konferencji. Jak widać panowie nie przepadają za sobą. Ciekawe czy to tylko tak pod publiczke, kasa różnie działa na człowieka, ale mimo wszystko krew na macie będzie prawdziwa.

Warto też poczytać rozbrajające komentarze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Pudzianem ten Najman nie ma szans, przecież to pozer i tylko z braku laku podejmuje te medialne wyzwanie. Gdzieś po minucie, góra 2, będzie całował deski.

 

:lol2: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Pudzianowski tego nie wygra to będę zdziwiony ;]

Najman się wylansował na fali BB i tyle - szczerze wcześniej nie słyszałem tego nazwiska.

Tym pojedynkiem próbuje się utrzymać przy swoich 5 minutach "sławy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, Najman to żaden bokser. Prawde mówiąc to do czasu zapowiedzi walki nie wiedziałem, że ktoś taki w ogóle istnieje. Pudzianowski szybko z nim skończy, nie ma co się nastawiać na długą walkę, to będzie twało około 5 minut pewnie ;]. Wkońcu to nie boks i pierwszym krokiem jest obalenie przeciwnika na ziemie i dopiero wtedy daje mu sie ostro po ryju :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim faworytem byl Pudzian

jednak jak zobaczylem film wideo z pracy na worku najmana bylem prawde mowiac w szoku, nigdy do walki bokserskiej nie byl tak przygotowany a to jest mma i pudzian ktory bedzie trzymal garde.. wiadomo jak ;d

powiem tak, daje szanse 50/50 jak najman sie nie speszy, czeka nas niespodzianka bo jak trafi z doskoku glowy Pudziana przyjdzie nam szukac poza ringiem

przepis na sukces dla najmana? nie tracic glowy i bic jak na worku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rownież oglądałem te filmiki i Najman nie prezentuje ani siły ani szybkości.

Fakt nie wiem co potrafi pudzian, ale mimo wszystko nie postawił bym na Najmana złamanego grosza.

A jego teksty, że wygra jako pięściarz, wywołują tylko uśmiech na mojej gębie :lol: bo pięsciarz z niego żaden :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda ze zaden

pozyjemy zobaczymy, mysle dla pudziana lepiej zeby sie nie obijal

nie oceniam najmanana tle piesciarzy, tylko na tle wielkiego pudziana, ktory bedzie celem prawdopodobnie dosc statycznym i bedzie polowal na parter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najman to cwaniaczek, a takich nie lubie. Te jego grozne miny wywoluja usmiech na mojej twarzy. Pudzian ma w sobie wiecej pokory i widac ze naprawde przyklada sie do wszystkiego co robi, przynajmniej takie sprawia wrazenie. Moze byc interesujaco, mam nadzieje ze pudzian zmaze najmanowi z twarzy ta cwaniacka minke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najman w swojej pseudo karierze walczył z samymi kelnerami, bo sam jest bokserskim kelnerem. Nie ma żadnych atutów, jest cienki technicznie, wolny a jego cios jest tragiczny w porównaniu do masy. Teoretycznie ma czym uderzyć, bo ma masę, ale nie ma szybkości, a szybkość strzału to mocne uderzenie. Widziałem jego walki na Youtube i nie zachwyca, można usnąć wręcz.

 

Pudziana nie widziałem nigdy w akcji, jest strongmanem co jest równoznaczne z ostrym koksowaniem się, to że jest jednym z najsilniejszych ludzi na świecie, to zasługa anabolików, którymi się wspomagał. I niech nikt mi nie wmawia, że ten sport jest czysty, bo żaden normalnie ćwiczący człowiek nie będzie mieć takiej sylwetki chyba na najlepszych legalnych odżywkach, jakie są dostępne na rynku.

 

Kto wygra? Nie lubię Najmana, bo straszny cwaniaczek z niego, dlatego obstawiam w ciemno na Pudziana. Myślę, że byle lepszy kelner powinien mu złoić skórę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...