Skocz do zawartości
4toku

Najman Vs. Pudzianowski

Najman Vs. Pudzianowski  

110 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Któż wygra?

    • Najman
      11
    • Pudzianowski
      99


Rekomendowane odpowiedzi

Jest za to Herbusiowa o kobiecej delikatności przez co nie może już patrzeć na te walki ;/ Po co w ogóle prosili ją do mikrofonu? :D

 

Nie wiem co to jest, ale nie ma tego na żadnym kanale sportowym w n. Nikt nie chce tego transmitować czy Polsat robi monopol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to z testosterona zostanie co najwyzej ....toster

Nie tak prędko bo musi być czas na reklamy.

Wchodzą na ring.

 

Edit jestem zaskoczony to była prawdziwa walka bez udawania :)

Edytowane przez dwaIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło szybciej, niż się spodziewałem. Ale Najman nie miał szans w momencie, gdy upadł na ziemię - szybkie "combo" Pudziana i po walce.

 

Szybka i ładna walka, tyle ode mnie ;)

 

 

EDIT:

"Najmanowi należą się brawa za to, że odważył się w ogóle wyjść na ring" - jak kogoś cisnąć, to na całego :lol:

Edytowane przez Marians

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam, 20 sekund mija patrzą na siebie, łażą po ringu myślę sobie K****A atakuj:D...a nagle Pudzian jak granat...to był szał....owszem widać że nie ma takiej prędkości i zwinności, próbował trafić ręką przy linach Najmana...(poza młotkami gdy Najman leżał) ale te low kicki kurde normalnie szok, może nie idealne technicznie, ale siła i ekspresja...aż mnie bolało od oglądania:D

To po obejrzeniu powtórki, bo sama walka to było: ..................... BUM i po walce:D

No panowie mamy kolejną jednostkę czasu:)

1 Najman=0,83 Gołoty :P

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto kogo natłukł? jakie cyk cyk? nikt nikogo nie natłukł, pudzian troche poobijal garde najmana a ze ten drugi to jednak c1ota jakich mało to zamiast walczyc wolał stukac po macie

nic wielkiego pudzian (zaden cios chyba nie doszedl) - zaloba najman

ogolnie duzo zamieszania kolo walki, a najman nawet nie mial jaj zeby mu pudzian troche tą garde poobijał - jak on wyglądał po walce? jakby ze spa wyszedł, nie z ringu :lol:

Edytowane przez kub3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto kogo natłukł? jakie cyk cyk? nikt nikogo nie natłukł, pudzian troche poobijal garde najmana a ze ten drugi to jednak c1ota jakich mało to zamiast walczyc wolał stukac po macie

nic wielkiego pudzian (zaden cios chyba nie doszedl) - zaloba najman

Bo do dobrej walki trzeba mieć dobrego przeciwnika. Po tej walce niczego się nie spodziewałem, ani to fajne, ani interesujące. Bić się ze słabszymy to żadna przyjemność :P.

 

 

Jaasne

A może nie był? Widziałeś jak Najman walczy w boksie? Nie jest żadnym super bokserem, a za Pudzianem stała ogromna siła. Najman nawet taktyką i kondycją by nie nadrobił bo po prostu on sam tego nie posiada.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...