Skocz do zawartości
4toku

Najman Vs. Pudzianowski

Najman Vs. Pudzianowski  

110 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Któż wygra?

    • Najman
      11
    • Pudzianowski
      99


Rekomendowane odpowiedzi

MNie własnie to zastanawia, owszem zelazna szczeka z pudziana nie jest, mistrz techniki tez nie, ale to jest najsilniejszy czlowiek swiata! Chialbym zobacyzc dzwignie w jego wykonaniu, lub probe zalozenia dzwigni na pudzianie...lekka reka liczac on jest z 20% silniejszy niz taki 120kg herkal z MMA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Co nie zmienia faktu, ze po prostu pojecia nie mam czego mozna oczekiwac po dobrej technice kiedy mamy do czynienia z tak gigantyczna sila. I nie sadze zebys Ty tez mial ;) Wielu walczylo z wiekszymi i silniejszymi ale nikt poza najmanem nie powie Ci jak to jest z tym NAJsilniejszym. I cos mi sie wydaje, ze roznica moze byc zbyt duza...

To nie siła Pudzianowskiego sprawiła że Najman otrzymał kilka kopnięć na wstępie a nie odwrotnie, to była przewaga techniczna i taktyczna.

Siła i masa Pudzianowskiego w tej walce miała głownie znaczenie psychologiczne (poza momentem gdy w parterze walił w gardę bo ciężka

ręka była przydatna dla wywarcia efektu nie tylko psychologicznego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyjdz i mu technicznie nakop do d*** ;) normalne lowkicki po jakims czasie oslabiaja nogi, ale nie wyp**** 100 kg zawodnikow na pol metra w powietrze. Gdzies czytalem, ze jednemu ze swoich sparingpartnerow polamal zebra, a 2giemu noge :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym, że istnieje jakiś Nejman czy Najman, dowiedziałem się godzinę przed gorąco omawianą tu walką. Nie wiem ciągle kto to jest, chyba bokser albo kick-bokser, zwisa mi to tak czy inaczej.

 

Ciekawe natomiast, jak się na to chłodno spojrzy, jest, jak szybko i sprawnie nasz naród znalazł sobie nową dyscyplinę sportową, o której wie więcej, niż sędziowie i sami zawodnicy. Małysz spadł zamiast pofrunąć, więc skoki już od dawna nikogo nie zwilżają. Kubica nieopatrznie wybrał sobie niemieckie pojazdy, skutek łatwy do przewidzenia - nikt już nie podskakuje rozprawiając żywo o wymianie opon, czasie tankowania i okrążeniach. Teraz, po niespełna minutowym szoł w wykonaniu zawodowego szołmena, pojawiła się nowa narodowa dyscyplina - MMA. Niebawem powstaną zapewne kluby i zrzeszenia, gdzie pasjonaci na równi z amatorami będą się oddawać pilnym ćwiczeniom w tej dziedzinie.

Wolałem, jak dzieciaki jarały się tańcem, mniejsza była szansa na oberwanie w ryj od bandy małolatów :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka discyplina istnieje juz kilka ladnych lat w Polsce.Bum na mma byl juz dawno,teraz juz jest spokojnie,a co do malolatow ktorzy sie beda po tej walce oodawac cwiczenia,to uwierz mi,ze wiekszosc z nich po miesiacu da sobie spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najman nabrał pokory :lol2:

wywiad z Najmanem

"Mogę wypowiadać się o nim w samych superlatywach, bo to wielki sportowiec i wielki wojownik.", "To jest wielki sportowiec i wielki mistrz." heheh :lol: On nie nabral pokory :lol2: Jak juz sie przegralo z tragarzem ziemniakow to trzeba teraz z niego zrobic super wojownika co by zmniejszyc skale wstydu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nastepnego przeciwnika dla Pudziana!

Wyslac go do Japonii, postawic na przeciwko Minowamana, ten zrobi na nim flying arm-cock lock i po sprawie ;)

Minowa to nie jest najgroźniejszy przeciwnik dla Pudziana.

Evan Tanner wygrał z Minowamanem, Okami wygrał z Tannerem a Anderson Silva

pokonał Okamiego.

Dużo groźniejszy jest chudzielec Anderson Silva (jego umiejętności ograniczają się do uderzeń

ale ma znakomite wyczucie dystansu i bardzo trudno go trafić)

Pudzian bez umiejętności zakładania duszeń i dźwigni nie miał by jak z nim wygrać.

Tu jest filmik ilustrujący czego Pudzian musi się nauczyć (poza trzymaniem gardy) aby mógł wygrać z

zawodnikiem pokroju Anderson Silva:

(w pierwszej scence Anderson Silva przegrywa w wyniku duszenia, dalej jest fragment walki którą

przegrywa w wyniku dźwigni)

http://www.youtube.com/watch?v=VGHtvO1SPWc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jak by wyglądała walka Pudziana z Fiodorem Jemieljanienko. Wiem, że Pudzian by przegrał, tylko interesuje mnie taktyka Fiodora jaką zastosował by na Pudzianie. To jest fenomenalny facet, pokonywał przeciwników dużo większych od siebie i to wiele razy będąc w parterze.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale mi sie wydaje ze jedyna szansa na wygrana z Pudzianowskim to znokautowanie go. Duszenie i dzwignie moga byc malo skuteczne przy jego masie miesniowej i sile.

Kurde przeciez on tukl Najmana z przyczepionym do reki sedzia.

 

Co do Jemieljanienko to jest to dla mnie niezly kocur ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pocałujcie Pudziana w dupę.Robicie z niego bez mała boga.To całe MMA to wielkie ciach!o,w sumie nic ciekawego.Zamiast zawodnik walczyć swoim stylem walki to patrzy jak tu przeciwnika wyłożyć na mate i utrzymać w parterze i to ma być konfrontacja sztuk walki???????Zapasy są ciekawsze niż to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiodor to ewenement gość o twarzy i posturze misia koali, wiecznie uśmiechnięty i zadowolony z życia, rozpierdziela każdego kto mu stanie na drodze i to już od kilku lat, ale jest kilku ludzi w świecie mma którzy bez problemu dali by radę Pudzianowi na obecnym poziomie wyszkolenia, Frank Mir (świetny parterowiec zawodnik bjj), Brock Lesnar (wrestling), Cheick Kongo (bardzo mocny fizycznie, szybki z potężną bomba w łapie), Antonio Rodrigo Nogueira (legenda pride to właśnie on poskładał P.Nastule w jego debiutanckiej walce w formule pride, miał chwile słabości w ufc, ostatnio znowu w formie), czy nasz wielki judoka wspomniany przed chwilą P.Nastula, w mma siła to nie wszystko technika i wyszkolenie to podstawa, oglądajcie pierwsze ufc (tak od 1-10) co robił chuderlawy Royce Gracie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jak by wyglądała walka Pudziana z Fiodorem Jemieljanienko. Wiem, że Pudzian by przegrał, tylko interesuje mnie taktyka Fiodora jaką zastosował by na Pudzianie. To jest fenomenalny facet, pokonywał przeciwników dużo większych od siebie i to wiele razy będąc w parterze.

Przy takim frontalnym ataku Pudziana gdy trzymał ręce jak piłkarz (poniżej pasa) to jeden apacz Fiodora na punkt zakończył by walkę.

Pudzian już 4 lata temu starał się o kontrakt na walki w Japonii i Fiodor by go nie lekceważył jako przeciwnika w MMA bo waga i siła

robią swoje (bardzo utrudnia założenie dźwigni i jeszcze bardziej duszenia).

Puzdzian był by ciężkim orzechem do zgryzienia dla Fiedora gdyby zmienił pozycję na odwrotną i poćwiczył prawy prosty oraz nauczył

się zakładać duszenia i dźwignie w parterze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

normalne lowkicki po jakims czasie oslabiaja nogi, ale nie wyp**** 100 kg zawodnikow na pol metra w powietrze.

...

Skad wiesz, ze nie umie? :x kazdy ma milion rad dla kolesia chociaz poza kopnieciami, ktore zawstydzilby niejednego konia nic nie pokazal. Zmasakrowal najmana silowo i tyle.

Widziałeś co innego podczas tej walki niż ja.

Naprawdę dotkliwe było pierwsze kopnięcie bo czysto wykonane i na tyle silne że było to dobrze słychać.

Dotkliwe dlatego że Najman stał jak słup i nie osłabił siły uderzenia unikiem. Stał jak słup bo Pudzian zrobił to szybko

bez sygnalizacji i w odpowiednim momencie (przewaga techniczna)

Podskoki po pół metra to były uniki wykonywane w panice przez Najmana. Najman nie miał na taką okazję zdolności technicznej

do wyprowadzenia kontry ani nie umiał dość szybko uciekać.

Dobrze wyszkolony zawodnik MMA wypuścił by kontrę lub uciekał tak długo czatując na okazję do kontry aż Pudzian się zmęczy i stanie.

Co umie Pudzian w parterze z dźwigni i duszeń to mogę się tylko domyślać.

Istotne dla niego jest co będzie umiał podczas następnych walk a nie co umiał dotychczas.

W parterze (i nie tylko) widać było brak techniki uderzeń ręką.

Gdyby Pudzian umiał dobrze technicznie wyprowadzać prawy prosty to przy jego sile starczyło by raz czysto (albo kilka razy przez gardę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podskoki po pół metra to były uniki wykonywane w panice przez Najmana.

 

Kopniety worek z ziemniakami zrobi identyczny unik  :lol: zawodowcy twierdza, ze moga wyskoczyc do pudziana jak bedzie dobra oferta, ale jak z nim wygrac nie wiedza. Ty za to masz milion rad. Co umie w parterze tez mozesz sie domyslac, chociaz wczesniej twierdziles, ze musi nad tym popracowac. Moze juz jest j**** mistrzem swiata w zakladaniu dzwigni na wory. Sam siebie pobiles z tym uciekaniem, az pudzian stanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... zawodowcy twierdza, ze moga wyskoczyc do pudziana jak bedzie dobra oferta, ale jak z nim wygrac nie wiedza.

Ty za to masz milion rad.

...

Skomentuję takie mędrkowanie brutalnie i obrazowo (wrażliwi nie powinni oglądać)

Amator kopie zawodowca w kopaniu:

http://www.youtube.com/watch?v=kOuLugjHZQY...feature=related

Kilka podobnych przypadków:

To nie było zamierzone ale rezultat podobny:

http://www.youtube.com/watch?v=YVrft86CHGQ

http://www.youtube.com/watch?v=y3eaoanZ5pI...feature=related

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakies ekstermalne przypadki ;) ...

Przypadek jest tylko na drugim filmiku gdy kopiący trafia przypadkowo w kolano zamiast udo.

Na pozostałych trzech jest prawidłowy blok (nie kolanem) i kopiący amator.

Amator który nie wie że kości trenujących kilkanaście lat kopniecia wyglądają inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następne walki Pudzianowskiego i Adamka będą dostępne ponoć tylko w systemie Pay-per-view ( 10 złotych za dostęp do transmisji ) :

 

http://www.pudzianfight.pl/index.php?news=186&lang=pl

 

http://www.sports.pl/Boks/Mariusz-Pudziano...6933,1,290.html

 

Czyli w kablówkach raczej nie ma co liczyć na odkodowanie sygnału .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...