Skocz do zawartości
slavok

Błąd Appcrash Podczas Uruchamiania Aplikacji.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

mam taki problem, podczas uruchamiania gierki battlefield heroes http://www.battlefieldheroes.com/ wyskakuje mi taki cholerny błąd... to samo działo mi się na 32 bitowej Viście, teraz na 7 też ten sam problem, wiecie może czym to może być spowodowane, ewentualnie jak to rozwiązać ?

 

 

 

Podpis problemu:  Nazwa zdarzenia problemu:	APPCRASH  Nazwa aplikacji:	BFHeroes.exe  Wersja aplikacji:	0.0.0.0  Sygnatura czasowa aplikacji:	4af04dbd  Nazwa modułu z błędem:	RendDX9.dll  Wersja modułu z błędem:	0.0.0.0  Sygnatura czasowa modułu z błędem:	4af04d69  Kod wyjątku:	c0000005  Przesunięcie wyjątku:	0000a1da  Wersja systemu operacyjnego:	6.1.7600.2.0.0.256.1  Identyfikator ustawień regionalnych:	1045  Dodatkowe informacje 1:	457c  Dodatkowe informacje 2:	457c8e7e6d0567ea05fd5f424f5f0037  Dodatkowe informacje 3:	e716  Dodatkowe informacje 4:	e716962176b4eabc3c77870e7c251d90Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:  http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:  C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie, czarno na białym w dodatku po polsku (sic!) masz napisane, że modułem powodującym problem (lub w którym występuje błąd) jest "RendDX9.dll".

1. Spróbuj aktualizacji DirectX.

2. Spróbuj tryby zgodności z Windows XP (SP1/SP2/SP3).

3. Zainstaluj starsze/nowsze sterowniki karty graficznej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochany, wszystkich 3-opcji próbowałem, nie jestem muł którego pierwszym krokiem jest pisanie na forum, mimo tego dalej lipa, więc pomyślałem sobie, że to może jakiś typowy problem bo podobne problemy mieli ludzie z battlefield 1943... stąd ten post.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś ciekawego:

 

"The problem is with 59hz laptops. The game only works with monitors that can do 60 and up. So you need to hook your laptop up to an external monitor which sucks if you want to play on the road. They need to make it work with 59hz. Maybe there is a way to force it."

 

Win7 wymusza 59Hz z tego co piszą inni userzy na forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak uruchomić z trybu xp gierkę którą uruchamia się z przeglądarki internetowej ?

 

co do 59Hz, próbowałem powerstripem zmienić na 60Hz ale po 1 nic to nie dało a po 2gie cały ekran zaczął migać więc odpuściłem bo wymiana monitora w lapku 17 calowym nie jest taka hop siup :P a mógłbym coś upalić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko że system wymusza mi cały czas 59Hz.... kapota co bym w panelu nVidia nie zmieniał to wyskakuje komunikat "test zakończył się niepowodzeniem" i dalej jest 59Hz lipa.

 

monitor to 17" WSXGA+ (1680x1050)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...