Skocz do zawartości
kylo89

Projekt Prometeia

Rekomendowane odpowiedzi

Wyniki ok ale szkoda ze Pamięci nie wyrabiają bo na pewno kręcił byś dalej.

Jakie miałeś temperatury na evapie?

Jakie napięcia VTT,PLL,Refresh,mv,sp jeśli masz którąś z tych to napisz jakie wartości ustawiłeś.

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka jesli pytania nei na miejscu i w nie odpowiednim dziale.

 

Czy taki zestaw dal by rade pociagnac przy zakladanym uzytkowaniu

bliskim 24/7 ?? no i jakie bylby koszty z tym zwiazane ? (zestaw +ewentualne wydatki zwiazane z utrzymaniem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość shoxeh

Z tego co kiedyś napisał mi maniakalny - raz napełniony układ działa już zawsze jeśli jest szczelny - z gniazdka ciągnie 250-300W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki ok ale szkoda ze Pamięci nie wyrabiają bo na pewno kręcił byś dalej.

Jakie miałeś temperatury na evapie?

Jakie napięcia VTT,PLL,Refresh,mv,sp jeśli masz którąś z tych to napisz jakie wartości ustawiłeś.

 

Pozdrawiam

Kamil

 

Racja pamieci nie dawaly rady i sie troche zniechecilem. Co do temperatur to podczas calego testu nie wzrosla powyzej -40*. Napiecia jak na ta temperature calkiem niskie, vtt- 1.4v, PLL mam polaczone z SB dalem 1.75V, reszta u mnie inaczej sie pewnie nazywa albo nie mam takich napiec.

 

Sorka jesli pytania nei na miejscu i w nie odpowiednim dziale.

 

Czy taki zestaw dal by rade pociagnac przy zakladanym uzytkowaniu

bliskim 24/7 ?? no i jakie bylby koszty z tym zwiazane ? (zestaw +ewentualne wydatki zwiazane z utrzymaniem ).

Mozesz uzywac tego 24/7 ale zamiast kapilary musialbys uzyc zaworu rozprenego zeby regulowac temperature, chociaz z kapilara tez niektorzy maja. Co do ceny to na PW (zasada dzialu) moge ci tylko powiedziec ze jak bys skladal sam, to by cie wynioslo taniej niz medium endowe chlodzenie wodne.

Edytowane przez kylo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...