Skocz do zawartości
plastekk

Problem Z Konfiguracją Tp-linka

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z konfgiracują tp-link td-w8901g

 

ustawienia jak na screenie

 

wg wujka google są ok ale nie u mnie

 

Dołączona grafika

 

ktoś tam miał VCI na 1 a VPI na 32 na neo i też mu działało. Ja sprawdzałem na wszystkie spsooby i nie mogę sobię poradzić. Z starym planetem ADE-4400 też miałem jakiś zgryż z protokołem PPP ale po odpowiednim wpisaniu VCI i VPI banglało. Czasami po wpisywaniu tych dwóch wartość mam error ( duplicate bla bla.. )

 

Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

net odpalony ale chodzi przez ok 5minut ( całkiem szybko i przyjmnie ) potem działa tylko skype i gg , stronki nie chcą chodzić. Pomaga albo restart albo wpisanie automatycznie w TCI 192.168.1.5 potem maska podsieci 255.255.255.0 , zapisuje , za 10sekund daje na auto i znów net chodzi przez jakieś 5minut.

 

Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

router nie działal , wlozylem znow liveboxa który chodził notabene od 3 miesiecy bez problemow. A objaw był taki sam , czyli gg i skype działa a strony już nie. Zauważylem ze win update ma coś do zainstalowania , zainstalowalem , urchomilem od nowa i TP link dziala na razie bez zarzutów choć WIFI sciąga tam samo jak w LB ( wychodzę poza dom do garażu ) . Czas dokupić chyba mocniejszą antenkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...