Skocz do zawartości
djmusik

Wyciszanie. Pomocy.

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli zlokalizowałeś główne źródło hałasu. Wentyle na 5v to był dobry pomysł. teraz tylko zasilacz, ewentualnie ,,doprawienie,, dysku i powinno być znacznie lepiej.

 

 

a do kolegi mg147 najpierw przeczytaj co napisalem a potem dopiero pisz bo walneles bufa ze szok ;/ niema gry zeby na full nie leciala.

Z całym szacunkiem ale kolega mg147 miał po części rację, no chyba niechcesz mi powiedzieć że na Phenomie I i GF 8600GT wszystko ,,lata na full,, :lol2: No chyba że zobacze na włąsne oczy kilka nowości na ,,full,, to zwracam honor.

 

EOT

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się zatrzymał na grach które premierę miały w czasie premiery kart 8600 to pewnie mu latają na fulllla.

Bardziej miałem na myśli wymianę proca, który pobór mocy i wydzielane ciepła ma bardzo wysokie w stosunku do wydajności, która pewnie jest porównywalna do E5200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakas zabawa w kwesti dogryzania "bo ja mam lepszy ??" z tego tak wnioskuje.

 

Czyli zlokalizowałeś główne źródło hałasu. Wentyle na 5v to był dobry pomysł. teraz tylko zasilacz, ewentualnie ,,doprawienie,, dysku i powinno być znacznie lepiej.

 

 

 

 

Z całym szacunkiem ale kolega mg147 miał po części rację, no chyba niechcesz mi powiedzieć że na Phenomie I i GF 8600GT wszystko ,,lata na full,, :lol2: No chyba że zobacze na włąsne oczy kilka nowości na ,,full,, to zwracam honor.

 

EOT

Zapraszam z checia pokaze.

Edytowane przez djmusik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemam zamiaru nikomu dogryzać ani też ciągnąć offtopu, chciałem tylko na koniec dodać, że jeśli dla Ciebie full detale to rozdzielczość 1024x768 i AAx2 to spoko, mam HD2600 Pro a więc wydajnościowo jak twoja 8600GT, noi w nowych grach jako tako przy takich detalach gry jeszcze chodzą, myśle że w obecnych czasach jednak Full detale mają troszke inne pojęcie a era rozdzielczości 1024x768 jako rozdzielczość uznawana za dużą odeszła w niepamięć.

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacz wymienie na 100 % juz postanowione.

Jak chcesz. Zamiast 200 zł wydałbyś 20. Ale fakt faktem, że na dobrym zasilaczu nie stracisz. Nie wiem jak ten tracer wygląda w środku i czy ma wtyczkę do podłączenia wiatraka wewnątrz. Jak nie ma to trzeba ciąć kabelki i lutować albo jak pisałem wcześniej wypuścić kabel na zewnątrz i połączyć pod płytę główną lub pod molexa z zasilacza po przejściówce.

Edytowane przez prze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do skrzynki bitumicznej na dysk to niedawno sobie taką zmajstrowałam i jest to naprawdę fajne rozwiązanie. Świstu talerzy w ogóle nie słychać, od czasu do czasu tylko pracę głowic (ale to dosyć stary dysk, niedługo kupuję nowy i mam nadzieję, że tego hałasu też się pozbędę). Co do temperatur to stwierdziłam, że raczej nie uległy zmianie, nawet spadły o 1-2 stopnie (pewnie mogłoby być nawet więcej, słabo wietrzona buda niestety :sad:). Tylko przy konstruowaniu trzeba pamiętać, ze dysk musi ściśle przylegać do mat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...