Skocz do zawartości
ODoG

Dysk Na System

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiem ze jest duzo informacji na forum i w necie ale nie bardzo mam jak poczytac,bo co chwile restartuje mi sie komp (dysk pada,padl),ktorys raz z kolei probuje napisac posta.

Tak jak w temacie chce kupic (musze) 2-3 dyski na system itd , nie za duze,bo bedzie plac niewykorzystany.

Zalezy mi przedewszystkim na szybkosci,bardziej niz na komforcie pracy,ale nie chce Raptora,bo jak dla mnie jest nie oplacalny stosunek ceny do wzrostu wydajnosci.

Bardzo prosze o wyrozumialosc jezeli cos nie tak i jak najszybsza odpowiedz.

Moja konfiguracja Asus P5QPro core2duo E 8400 DDr II 4GB A-Data 1066.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 - 3 dyski na jeden system ? Tzn raid ? Jaki? Samsung F3

Na system chce jeden i reszte programy , dokumenty.

W tej chwili mam Samsunga F1 HD250HJ , dysk ma rok i juz po nim.

Zastanawiam sie np nad Seagate ST3160318AS 160 GB (Barracuda 7200.12) albo Seagate ST3250311SV 250 GB (SV35.5, 24/7)

Seagate ST3320418AS 320 GB (Barracuda 7200.12) Seagate ST3250318AS 250 GB (Barracuda 7200.12) albo cos z WD, Samsunga raczej wolal bym nie kupowac,ale nie mam nawet jak spokojnie poczytac,bo co chwile restart.

Edytowane przez ODoG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...