Skocz do zawartości
jonas

Fallout Online

Rekomendowane odpowiedzi

Jonas, dzięki za pomoc i miłą grę. Będę jutro w bardziej ludzkich godzinach. Znaczy już dzisiaj. Zagięło mnie i poszedłem spać, bo jak miałem się dopatrywać na migające podświetlenie klawiszy to mnie trafiało ;)

Pewnie spotkasz mnie w NCR albo innej zagrodzie z guanem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję.

Bardziej ludzkie godziny to dla mnie środek nocy, jak sądzę :> Bywam nieraz do 3.00, 4.00, wtedy to mnie "zagina". Ale nie róbmy z tematu czatowni, z grubsza już wiesz o co chodzi, więc jak bogowie pozwolą, znów coś razem ubijemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niscynście, niscynście! Z powodu braku funduszy serwer został wyłączony na okres bliżej nieokreślonych kilku dni. Utrzymanie serwera kosztuje 233$ miesięcznie i do tej pory było to finansowane ze środków własnych developerów i datków dobrych ludzi.

 

Wprawdzie można cały czas wpłacać kabonę w różnorakiej walucie (przycisk "Donate" po prawej stronie blogaska), ale

- po wpłaceniu jakichś halerzy może się okazać, że i tak padło i zdechło na dobre, bo coś tam

- wprowadzą wkrótce płatności za grę i wtedy charytatywność stanie się zwyczajnie zbędna.

Ciekawym, ile mogliby kasować od łba na miesiąc - 2$? 5$?

 

Uzależnienie to potężna siła, a kilka dolców na miesiąc - niewygórowana cena za dobry narkotyk :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Chcecie darmowo to szukajcie sponsora. Chyba radeksz nie liczysz na to że nie dość że ktoś napisał gre, to jeszcze ma za serwery płacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nieee a ja w końcu sobie namiot postawiłem i nawet nie zdąrzyłem się nacieszyć ;D

Spoko, już działa.

A wlasnie ze licze, wszystkim kasa rzadzi.

Sam sobie zaprzeczasz - skoro rządzi kasa, to jasne jest, że nikt za frajer serwera nie udostępni.

 

Poza tym nie świrujcie jarzębiny, że czysto hipotetyczne kilka baksów na miesiąc to wygórowana cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to że jestem atakowany przez strazników w Junktown przy przerzucaniu łajna u rolnika to normalne w tej becie? <_<

Normalne, jeśli:

- rozpocząłeś bójkę

- wlazłeś po nocy, ignorując ostrzeżenie, że nie wolno i żeby przyjść za dnia

- okradłeś kogoś nieudolnie

Oczywiście zawsze jest margines na to, że faktycznie znalazłeś niebanalnego buga, w końcu to beta. Jednak upewnij się, że nie zaszła żadna z wymienionych przyczyn i wtedy pisz do developerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tych rzeczy, strażnicy witali mnie słowami "welcome in Junktown traveller" więc chyba coś jest nie tak. Zdarzyło mi się to zresztą trzy razy jak próbowałem odzyskać swoje kapselki i inne śmiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starałem się oprzeć pokusie sieciowego Fallouta, ale ta seria jest ode mnie silniejsza. Zawsze była.

Dzisiaj postawię Windowsa 7 na wirtualnej machinie. Nigdy tego nie robiłem ale cel jest wzniosły.

 

edit/

Zainstalowałem VirtualBoxa - nie działa grafika tak jak powinna. Zainstalowałem Parallels Desktop - problemy z siecią.

Zainstalowałem Win7 przez BootCampa - Fallout nic nie robi po zarejstrowaniu konta. Mam to gdzieś. Nie mam do tego cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś pechowo na moment, kiedy serwer padł na dobre kilkanaście godzin. Teraz już śmiga, więc radzę próbować dalej. Wykonałeś wszystko tak, jak opisano w tym wątku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię.

Przez te dwa lata trochę się działo, ale najbardziej ruszyło po wipe serwera 6.01.2012. Klimat podobny co dwa lata temu, graczy sporo, interes się kręci.

Link do foruma, garść dobrych rad na początek, najświeższa aktualizacja klienta.

 

Do zobaczenia na Pustkowiach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...