Skocz do zawartości
kwscore

Lian Li By Kwscore

Rekomendowane odpowiedzi

Asus P5Q-E

Q9400@2,66/3,56

Laing 1T+/EK-DDC X-Top v2

Rez by hilfiger

13/16 BP

11,1/15,9 Masterkleer

D-Tek Fuzion v2

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Nowy Serwerowy Koleś

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Tak wyglądało wcześniej :rolleyes:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

wczoraj dojechał blok i na szybkiego skręciłem układ mam wyjazd służbowy więc musiałem się uporać ze wszystkim wczoraj

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Ładny burdello :damage_wall:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Głodny :unsure: chyba nie :blink: CIEKAWSKI :lol:

 

Dołączona grafika

 

to by było na tyle wrócę to powrzucam więcej fotek

 

w sumie zdążyłem zrobić drobny teścik wysypało mi biosa i poleciały ustawienia więc jak na razie na szybkiego dałem 445x8 blok ogólnie kosmos jakieś

10 stopni różnicy w 20 min teście w OCCT na prisonie miałem jakieś 64 w stresie

 

Dołączona grafika

Edytowane przez kwscore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wstęp rozumiem bo chłodzenie tylko cpu w takiej budzie...

Z jednej strony wygląda to dobrze bo i sprzęt fajny, ale z drugej jak już mówiłem-mało trochę :razz: .Grafę byś chociaż zalał :lol2:

 

A co do węża to w razie czego, jak zabraknie masterk można użyć "pytona" :lol:

Edytowane przez Pewin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy z tym pytonem :lol: boa :wink:

 

grafe będę zmieniał do tej szkoda mi było wydawać kasę na blok z drobnych pierdółek dochodzi stuff od aqua computer zresztą za niedługo czas przejść na inną platformę

 

to jak już z tymi wężami jedziemy to next

 

morelia viridis

 

Dołączona grafika

 

koniec offa :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img190.imageshack.us/img190/15/4055...83fbc3d2a0o.jpg ile płaciłeś za metr? wygląda realnie :P

 

wc fajne tylko nie pasują te klemy na rezie IMO

 

wygląda realnie bo jest prawdziwe już pomału się wybarwia a cena w pl powala :wink:

 

układ na pewno do rozbudowy bo faktycznie dużo miejsca zostało

 

edit >kilka nowych fotek

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Aquaero od Aquacomputer już przyszło ale jakoś ostatnio nie ogarniam i na razie nie montowałem chwile wolnego znajdę i się zamontuję

Edytowane przez kwscore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blok na grafę i mobo mam już upatrzoną ale mobo już na inna platformę na początku przyszłego roku może będę w newegg wiec tam coś może tanio kupię na 4850 i mobo 775 szkoda mi pakować kasy na bloki jak mam w planach zmieniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to tak: 

 

-mocowanie reza słabo pasuję

 

-kabelki od hdd czemu są czerwone..........

 

-oplot na zasilce cos słabo wyszedł

 

-za mało bloków (nawet na gpu by sie coś na rdzeń przydało)

 

Ogólnie to układ rozwojowy jest i dobrze. Budę masz fajną i z potencjałem :] 

 

BTW kolorek w rezie bardzo ładny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racuch specjalnie dla ciebie foty będą jutro ;)

fakt te 24 pin przedłużka cienko wyszło ale mam zupełnie inny pomysł bo już mnie powoli zaczynają drażnić te oploty :angry: tylko gdzie dostać same konektory męskie i żeńskie :blink:

 

Mocowanie reza będzie inne te na prawdę nie pasuję to fakt

kabelki czarne do hdd już dawno leżą w biurku ale nie mam jakoś czasu ostatnio

juto w robocie dokończę robić covera do lian li aby zakryć miejsce gdzie jest przykręcony rez dzisiaj już nie dałem rady skończyć kable od hdd i 24 pin wtedy pójdą pod spód jak jeszcze dostane te konektory to będzie miodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtyki są też w NE (nowyelektronik) ale cena 40gr :/ Ja akurat mam NE na miejscu to się nie bawiłem w wysyłki. Dziesiątego będę w Łodzi i mam w planie wizytę w TME - w sumie to mógłbym coś kupić jak ktoś w potrzebie (ale na 100% nie obiecuje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racuch :wink:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Covera prawie skończyłem jutro jeszcze powiercę i nagwintuję zostanie tylko pomalować :rolleyes:

co do mocowania reza to mam już pomysł wtyki do przedłużki 24pin już zamówiłem w przyszłym tyg zamawiam nową chłodniczke ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszyki sa tam w oryginale, a przynajmniej sa dluzsze, wiec te pewnie sa obciete czy cos ;)

A tak przy okazji....jak zalozysz boki obudowy to skad powietrze wentyle zasysaja?....

Edytowane przez czolo7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszyki sa tam w oryginale, a przynajmniej sa dluzsze, wiec te pewnie sa obciete czy cos ;)

A tak przy okazji....jak zalozysz boki obudowy to skad powietrze wentyle zasysaja?....

 

koszyki były już w budzie ale dłuższe na całą długość piwnicy obciąłem pod wymiar na dwa dyski żeby chłodnica się zmieściła

powietrze zasysają z przodu budy :wink:

 

 

Arni śrubki pchnęła moja kobita :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cover już prawie skończony,zostanie jedynie pomalować na czarny mat mocowanie reza tylko przykładowe,czekam na inne te kolorystycznie całkiem nie pasuje,boczne okno będzie jak najbardziej tylko ciężko dostać do mojego modelu budy ciąć nie mam zamiaru, chciałem wyciąć wodą ale w dwóch firmach powiedzieli że są tak zawalenia zamówieniami że dopiero po nowym roku będzie szansa w przyszłym tyg przychodzi kilka nowych rzeczy starą chłodnice zastąpi większy kaliber :menda:

 

niżej fota covera

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj powoli złożyłem sobie układ z nową chłodnicą ;) złączki i żeńskie redukcje od Plastka zrobiły ładną robotę,odzyskałem przez to dwie złączki 13/16 BP :P zrobił się ładny wirek,trochę mało Fesera jest w rezie, po świętach się zmieni kolorek ;) Rez to porażka :mad2: jeden z dolnych gwintów jest spi......i korek zamiast się wkręcać to wpada a wkręca się przy końcówce gwintu tak słabo że ładnie z niego spierdzielało musiałem dać grubszy Oring po świętach go wywalam i kupuje EK 250.Ostatnio przyszedł mi Aquaero ale już mi się nie chciało zakładać,poczekam na oploty.Kran od plastka zastosuje już przy nowym rezie bo opróżnianie układu rurką na hura i okropny smak fesera mam już dosyć :tse:

 

Foty ;)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

projekt

 

Dołączona grafika

Edytowane przez kwscore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...