Skocz do zawartości
Silverpoint

Laptop Z Hdmi Do Monitora Z Dvi

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję zamienić mojego wysłużonego Asusa A6Ja na Asusa n61vn.

W pracy używam zewnętrznego monitora z wejściem DVI i z A6Ja nie było problemu bo miał wyjście tego samego typu. Natomiast n61vn ma wyjście HDMI i chciałem się spytać czy ktoś z Was podłączał zewnętrzny monitor do laptopa w konfiguracji HDMI -> DVI i czy są z tym jakieś problemy?

Czy będę mógł sobie ustawić natywną rozdzielczość zewnętrznego monitora? (mam 1280x1024)

 

Czy możecie polecić jakiś kabel HDMI -> DVI w rozsądnej cenie?

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlączałem z PC do TV 37 1920x1080 na 10m kablu DVI -> HDMI. Wszystko działa bez jakichkolwiek zarzutów. Kabel kupiłem na allegro w sumie jeden z tańszych (stwierdizlem ze nieco przesada wydawać 200zł:P).Jeśli ma ci w czymś to pomóc to odpalałem też taka rozdzielczość poprzel lapka na kablu analogowym na tym samym TV. Myslę, że nie powinienes miec zadncyh problemów.

Edytowane przez raavv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlączałem z PC do TV 37 1920x1080 na 10m kablu DVI -> HDMI. Wszystko działa bez jakichkolwiek zarzutów. Kabel kupiłem na allegro w sumie jeden z tańszych (stwierdizlem ze nieco przesada wydawać 200zł:P).Jeśli ma ci w czymś to pomóc to odpalałem też taka rozdzielczość poprzel lapka na kablu analogowym na tym samym TV. Myslę, że nie powinienes miec zadncyh problemów.

@raavv - czytaj co ludzie piszą - odwrotna konfiguracja kabla - na chłopski rozum nie powinno mieć znaczenia, ale nie testowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...