Skocz do zawartości
azyl

Tlen Wiesza Sie ( Win 7 )

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na kompie jest zainstalowany windows 7, wczesniej tlen dzialal normalnie i bez problemu. Wczoraj dziewczyna zainstalowala na nim kodeki i tlen zaczal sie wieszac przy starcie, chwila zwiechy i dalej dziala. Kodeki zostaly wyinstalowane, ale problem nie zniknal, przeinstalownie tlena tez nie pomoglo. Ma ktos jakis pomysl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgraj jeszcze raz ta wersje tlena  .  

Jesli nie zadziala to skopiuj sobie katalog TLEN w p-files, odinstaluj wszystkie wersje "T" jakie masz na PC i nie dawaj update do wersji 7 tylko swierza instalacje.  Archiwa i takie tam wrzucisz pozniej.

 Ja mialem podobnie jakis czas temu ale juz wsjio ok :) Możę u Ciebie tez zadziała 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tlen 6 i Win7 64 i bardzo dobrze działa. Kilka razy tylko zdarzyło się tylko ta, że ktoś z GG do mnie pisał a u mnie nic się nie pojawiało.

Poza tym zamiast instalować kodeki do Wn7 lepiej zainstalować KMplayera który czyta prawie wszystko i żadne inne kodeki poza real alternative nie są potrzebne.

Jeśli masz nadal masz kłopot z Tlenem, odinstaluj go i usuń jego ustawienia z danych aplikacji oraz zainstaluj ponownie. Najnowsza wersja beta Tlenu mi osobiście nie przypadła do gustu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...