Skocz do zawartości
Gość tmp7

Komercyjny Serwer Www - Jaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Takie pytanko:

odwiedziłem forum.4programmers.net i znalazłem liste serwerów:

 

Moje pytanie do was: którą z tych film polecacie (ew. może macie jakiegoś swojego "pewniaka") jeżeli chodzi o brak awaryjności, współprace, pomoc... ogólnie stabliność i rzetelność? Dodam, że cena również odgrywa istotną rolę.

 

p.s.

docelowa strona internetowa to strona zawodowego fotografa (czyli na pewno będą na niej przykładowe zdjęcia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tpm7 zachęcam cię do wbicia się na forum http://www.webhostingtalk.pl/ na którym poczytasz o serwerach itp...

Z własnego doświadczenie nazwy polecić nie mogę, od superhosta też trzymaj się z daleka,

ale możesz zobaczyć ofertę polecanej firmy prohost.pl ,

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta strona nie jest następca naszej-klasy,googla i twittera jednocześnie to spokojnie mogę polecić nazwa.pl

Jeżeli parę stówek więcej (rocznie) nie stanowi problemu to pomyśl o home.pl

Strona jest profesjonalną, komerycjną stroną dla zawodowego fotografa (ta konkretnie będzie od zdjęć ślubnych). Cena stawnowi jednak ograniczenie, chociaż jest to też dyskusyjne. Obecnie przymierzam się do linuxpl.com jednak zaznaczam, że nie testowałem i nie czytałem opinii o innych serwisach hostingowych. Linuxpl.com (najtańsza wersja konta) jest w granicach 50zł/rok, a oferuje wszystko to co potrzeba czyli m.in.:

- php

- ftp

- mysql (nigdzie nie jest wspomniane o obecności limitu na ilość zapytań stąd wnioskuje, że takich limitów brak)

- limity transferów nie są zbyt uciążliwe, a w razie potrzeby istnieje możliwość "dokupienia" miesięcznego limitu w dość niskiej cenie.

 

Z opinii mojego znajomego serwery w linuxpl.com są bardzo stabilne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nazwa.pl, to poleciłem głownie dlatego, że korzystam z ich usług od ponad 2 lat i jak do tej pory nie było najmniejszych problemów, dodatkowo sprawna i bezproblemowa obsługa. Kilku znajomych korzystało z home.pl i też było fajnie i bezproblemowo, choć drożej :) Nie korzystałem z innych komercyjnych hostingów więc nie wypowiadam się o pozostałych i nie kwestionuję ich stabilności oraz jakości obsługi. Po prostu nie wiem :)

 

Oprócz dostępnych usług, pojemności, limitów transferu i stabilności zwróć także uwagę na kopie zapasowe - czy dany dostawca w ogóle wykonuje backupy, a jeśli tak, to jak często. Czasami taki backup ratuje życie jak sam sobie coś popsujesz ;)

 

Jeśli zdecydujesz się na linuxpl.com to napisz za jakiś czas jakąś "recencję" - przyda się innym użytkownikom.

Edytowane przez mr__y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz dostępnych usług, pojemności, limitów transferu i stabilności zwróć także uwagę na kopie zapasowe - czy dany dostawca w ogóle wykonuje backupy, a jeśli tak, to jak często. Czasami taki backup ratuje życie jak sam sobie coś popsujesz ;)

To są tacy co nie robią? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linuxpl.com mam najtańszą opcję i jestem bardzo zadowolony. Serwery bardzo stabilne, obsługa banalnie prosta, darmowe domeny w dowolnej ilości, bardzo szybka, czasami natychmiastowa odpowiedź od adminów, bardzo dobra pomoc techniczna. Przystępna cena, moim zdaniem warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...