Skocz do zawartości
mic

Gdy kupisz MOBO w Gralu, a potem ci sie cos zepsuje...

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawialem sie gdzie to podpiac i wyszlo, ze tu bedzie najlepiej.

 

Pamietacie mojego super sprzeta z NF7 i 2420MHz na pokladzie? No to wam powiem, ze plyta poszla sie je.bac. Ta plyta ma takiego zonka, ze jak zmieniasz cos w biosie i wychodzisz z niego, to on pokazuje cos w stylu "DO NOT POWER OF WHILE BIOS IS SAVING...". ble ble ble, no i w tym momencie zabraklo pradu. No i coz. Wstac juz nie chcial...

 

Wszystkie resety i clear CMOS'y nie pomagaly, wiec nie zastanawiajac sie duzo rozlaczylem wszystko, wlozylem do pudelka i smignalem do Gddyni. Bardzi sie spieszylem i zapomnialem zapakowac kabla IDE i CD ze driverami,

 

Wpadam do Grala. Mowie, ze 3 tyg temu qpilem. ble ble. ze nie dziala teraz. naprawcie. dajcie mi cos innego bo potzebuje kompa do pracy. ble ble...

 

gosc mnie totalnie olał.

 

mowi, ze nie mozna dac zastepczej bo nie maja. ja mu mowie, ze doplace dajcie mi inna. - nie da rady.

 

ja mowie: przyszedlem do duzego sklepu, po to, ze w przypadku jakis problemow zawsze latwiej (czy nie?).

gosc wszystko zwalil na serwis. zjebal mnie, ze nie przynioslem kabla i CD i NIE PRZYJMIE REKLAMACJI DOPOKI NIE BEDZIE KABLA.

 

NO QRWA MAC!!!!

 

TAK MI NAPISAL NA PAPIERKU I ODESLAL.

 

qrwa, kiedy ja teraz do gdyni przyjade. w czwartek. qrwa!

oczywiscie jak wszedlem do tego 'sklepu' to mowie, ze nie wiem co sie stalo. po prostu sie nie wlacza. no i w sumie mam racje. bo nie dziala

kazalem gosciowi ja obejrzec i napisac mi, ze plyta nie posiada widocznych uszkodzen mech. on ja zaczal ogladac. mielił w swoich paluchac 10 min i powiedzial, ze nie ma uszkodzen, ale tego nie napisze, bo moze miec 'mikrouszkodzenia'.

chyba nie sluchal co do niego mowielm....

no i co mialem zrobic....

poszedlem w <span style="color:red;">[ciach!]</span>....

na szczescie mam 2giego złoma w domu...

no ale co z tego...

JA CHCE MOJEGO ABITA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja jakos zazwyczja jak wejde do sklepu z zepsutym sprzetem, to mi uznaja bez gadania, juz kilka zary naprawiali/wymieniali mi sprzet zepsuty z mojej winy, podstawa to byc albo sprawiac wrazenie wiekszego cwaniaka niz oni, na poczatek zuc "a czy na fsb 220 pojdzie mi asynchro na max timingach twinmos 333mhz :)" to typy od razu czuja respect :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro z tego powodu i mam nadzieje ze moje pamieci rowniez kupione w gralu sie nie zespsuje, ale nie musiales az 7 tematow zakladac o ile dobrze licze.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mic - zycze powodzenia.. a swoja droga moze tzreba bylo gadac z kierownikiem/szefem? moze trafiles na lamowatego palanta prz kasie, ktory umie tylko podac tusz do drukarki i policzyc 10 cd? znam i takich, ktorzy na pytanie o copper shima wywalali galy i pytali co to i po co, a po wyjasnieniu polecali procki intela... z 5 przypadkow na 9 sklepow w mojej wsi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, dokładnie miałem to samo - ta sama płyta, ten sam sklep, to samo uszkodzenie (tylko, że to się zrobiło duuużo szybciej - płyta od początku nawalała).

Tylko, że ja miałem nadzieję, że jak pojadę bezpośrednio do serwisu (Gdańsk-Wrzeszcz) to zrobią szybciutko i dostanę coś nowego. A tu [gluteus maximus] blada. Trafiłem na "mądrego" debila i siedzę teraz na jakimś Asusie starym... bleee ten pieprzony gral....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zadzwonilem do 'szanownych panow' z serwisu z gdanska i mi powiedzieli:

 

"nie damy plyty. wszystko bedzie dlugo trwac, bo nie ma kompletu. dopoki nie dostarczysz tasmy i CD my [gluteus maximus] nie ruszymy. jeb sie pan na ryj. byles frajerem, zostawiles u nas kase a teraz spadaj.'

 

super...

 

kto ma pozyczyc mobo????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, dokładnie miałem to samo - ta sama płyta, ten sam sklep, to samo uszkodzenie (tylko, że to się zrobiło duuużo szybciej - płyta od początku nawalała).

Tylko, że ja miałem nadzieję, że jak pojadę bezpośrednio do serwisu (Gdańsk-Wrzeszcz) to zrobią szybciutko i dostanę coś nowego. A tu <font color="#FF0000">[ciach!]</font> blada. Trafiłem na "mądrego" debila i siedzę teraz na jakimś Asusie starym... bleee ten pieprzony gral....

A dawno to bylo?? A dlugo trwalo?? Powiedz cos wiecej o calej akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, NIEDAWNO. Jeszcze czekam. Pisałem, że siedzę teraz na Asusie (KT266). Oddałem płytkę 25.IV, 28.IV - ekspertyza : O co panu chodzi - płyta jest dobra. Dodam, że koleś 2 godziny ustawiał BIOS, żeby płyta chodziła. Na standardowych ustawieniach nie chciała, a koło do mnie, że wcale nie musi. Aż się zagotowałem, ale kurde zaczęło wszystko działać i nie mogłem mu udowodnić, że coś jest nie tak (płyta miała tak ogólnie problemy z FSB>166).

Jeszcze mnie zjebał, że podkręcam strasznie (12x166 8O)...

Wychodząc powiedziałem "zobaczy pan że ja tu wróce"

Przyjechałem do domu w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iony, zapodałem 12x200 - działa, ale tak sobie. Mówię - kij z nią - dałem 12x206 i płyta padła. Zero startu.

Oddałem 29.IV i do dziś nie mam płyty :( ......... Wysłali do dystrybutora (jedyne co ma Gral fajne to, że można na stronie śledzić przebieg reklamacji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, NIEDAWNO. Jeszcze czekam. Pisałem, że siedzę teraz na Asusie (KT266). Oddałem płytkę 25.IV, 28.IV - ekspertyza : O co panu chodzi - płyta jest dobra. Dodam, że koleś 2 godziny ustawiał BIOS, żeby płyta chodziła. Na standardowych ustawieniach nie chciała, a koło do mnie, że wcale nie musi. Aż się zagotowałem, ale kurde zaczęło wszystko działać i nie mogłem mu udowodnić, że coś jest nie tak (płyta miała tak ogólnie problemy z FSB>166).

Jeszcze mnie zjebał, że podkręcam strasznie (12x166 8O)...

Wychodząc powiedziałem "zobaczy pan że ja tu wróce"

Przyjechałem do domu w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iony, zapodałem 12x200 - działa, ale tak sobie. Mówię - kij z nią - dałem 12x206 i płyta padła. Zero startu.

Oddałem 29.IV i do dziś nie mam płyty :( ......... Wysłali do dystrybutora (jedyne co ma Gral fajne to, że można na stronie śledzić przebieg reklamacji)

OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a dzis jest polowa maja!!!!!!!!!!! BOOOOOOOOOOOOOZEEEEEEEEE!!!!!!!!! Za jakie grzechy?????!!!!!!!!!!!!

 

185x13 to nie jest przeciez grzech!!!!!!!!!!!

nieeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!

luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudzie. nie chce mieszkac w tym kraju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...