Skocz do zawartości
Asteer

Dziwny Link..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym was prosic o pomoc gdyz przez przypadek otworzylem link pod ktorym mogl znajdowac sie jakis wirus (keyloger). Sytuacja miała miejsce jakas godzine temu, otworzylem nastepujacy

 

link "SPAM" (jezeli ktos zdecyduje sie otworzyc link robi to na wlasna odpowiedzialnosc ;) )

 

Po czym cos mignelo na ekranie, tak szybko ze nawet nie zauwazylem coto bylo.. Obawiam sie ze moze to byc jakies oprogramowanie szpiegowskie 8O Nie wiem zabardzo co moge teraz zrobic :D Pobralem program Ad-Aware i wlasnie wykonuje Full Scan lecz nie wiem czy to wystarczy. Posiadam windows 7 z wlaczonymi zaporami lecz nie posiadam programu antywirusowego 8O

 

Bardzo prosze was o pomoc. Wiem ze moze troche przesadzam ale wolalbym miec pewnosc ze komputerowi nic nie grozi.

 

Pozdrawiam Aster

 

 

####

Program AD-Aware wlasnie skonczyl skan, wykryl tylko 14 nieprawidlowych Cooksow :) Mimo to dalej nie jestem pewny czy moge sie bezpiecznie logowac na konto internetowe w banku :D

Edytowane przez Kolobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem :)

 

Link przenosi na stronę jakiejś akcji wybielających past do zębów Blend-a-med i Oral-b - więc nie histeryzuj! 8O

Tak, ale nie zauwazyles malego okienka ktore mignelo w momencie ladowania linka? 8O W moim przypadku napewno cos takiego mialo miejsce..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...