Skocz do zawartości
Gregor1230

Ati Radeon Hd 5970

Rekomendowane odpowiedzi

Czy był i działał w Vantage - to mogę ocenić - mam oczy i mózg do interpretacji oraz HD5970 - a ty?

fsaa i aniso dziala bo takie jest domyslne ustawienie trybu eX z samego programu - fsaa 4x, aniso 16x i ztcw wymuszanie z sterow nic tutaj nie daje/zmienia

btw: jakich sterow uzywasz?

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Sterowniki mają pierwszeństwo w determinowaniu czy działa czy nie. Inna sprawa, ze z niedziałającym nie poleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki mają pierwszeństwo w determinowaniu czy działa czy nie. Inna sprawa, ze z niedziałającym nie poleci.

teoretycznie, ale praktycznie roznie z tym bywa, szczegolnie w przypadku ati :/

 

o wlasnie - batman + physx na nv. bez physx fsaa jest, z physx nie ma. wczesniej mialem podobnie, ale dot. aniso, tyle, ze nie bylo karty nv do fizyki. koszmar dla mnie :/

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden mały wyjątek - nienormalny program dla masochistów - Vantage - tutaj potrafi fps spaść w trybie extreme do... 14Fps....

 

Ale za to Crysis działa bajecznie :) To jest chyba pierwsza pojedyncza karta która sobie naprawdę radzi z tą grą....

 

Dużym minusem jest za to głośność.... Chociaż gry nie rozgrzewają karty tak mocno jak np. MilkyWay... i da się przeżyć. W trybie "2D" jest bardzo cicha - małe to dla mnie pocieszenie bo ja go nie używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden mały wyjątek - nienormalny program dla masochistów - Vantage - tutaj potrafi fps spaść w trybie extreme do... 14Fps....

no 3dmV chodzi tragicznie :/ chyba jakis babol w sterach bo jak widze takie spadki fps to az smieszno-zalosnie sie robi. tym bardziej, ze ogolny wynik jakos nie odbiega wtedy szczegolnie od 285 w sli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie sterow do 5970 jeszcze nie ma. Jakas beta 5 dopiero. Trzeba poczekac na 9.12 z 16 grudnia i 10.1 co wyjda 7 stycznia.

 

PS. Wiatrak terkocze w windzie. Mi to przeszkadza bardzo.

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie sterow do 5970 jeszcze nie ma. Jakas beta 5 dopiero. Trzeba poczekac na 9.12 z 16 grudnia i 10.1 co wyjda 7 stycznia.

czekam z niecierpliwoscia ;)

 

PS. Wiatrak terkocze w windzie. Mi to przeszkadza bardzo.

dokladnie :/ czyli jest to standard :/ no zeszrwaljegomac :/ jak mozna takie badziewie montowac do topowej karty :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w 5870 jest taki cichy. A karta mi sie podobała bardzo. Kolos straszny. Myslalem ze mi sie do obudowy nie zmiesci ale weszla bez problemu. Gdyby nie to terkotanie juz bym zdawał relacje z krecenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawodnicy wagi ciężkiej na start bo Mikołaj trochę się pośpieszył :razz:

 

Dołączona grafika

 

Blok full cover przykrywa tylko 3/4 długości potwora.

 

Dołączona grafika

 

Cel, żadnego szumu z grafy.

Będzie co robić w najbliższych dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawodnicy wagi ciężkiej na start bo Mikołaj trochę się pośpieszył :razz:

 

Dołączona grafika

 

Blok full cover przykrywa tylko 3/4 długości potwora.

 

Dołączona grafika

 

Cel, żadnego szumu z grafy.

Będzie co robić w najbliższych dniach.

 

piekny gwiazdor, sam mysle co robic, czekac na fermi gtx 380 czy brac 5970 , gdzie i za ile udalo ci sie wyciagnac potwora :]

 

przynajmniej zasilacz sie troszke spoci bo przy gtx 285 sie marnowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piekny gwiazdor, sam mysle co robic, czekac na fermi gtx 380 czy brac 5970 , gdzie i za ile udalo ci sie wyciagnac potwora :]

 

przynajmniej zasilacz sie troszke spoci bo przy gtx 285 sie marnowal

PC Projekt Kraków 2,5 k z 2 grami full box,

Ten gtx 285 właśnie jest wystawiony na Allegro ale jak nie pójdzie to mógłby robić jako PhysX pod warunkiem zmiany mojego systemu z Vista 64 . No takie 2 dobrze podkręcone karty obciążyłyby porządnie zasilkę ale co gorsza chłodnicę. Mam jeszcze drugą EK Water Blocks EK-CoolStream RAD XT 360 ale nie bardzo mam miejsce w budzie.

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toms83 rozumiem ze chodzi Ci o "alternatywne"chłodzenie na AC w porównaniu do fabrycznego?Niestety jeszcze chyba nic nie wypuścili.

atomel jak spisuje sie potworek?Jakies problemy w grach,spostrzeżenia ,uwagi......sterowniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atomel jak spisuje sie potworek?Jakies problemy w grach,spostrzeżenia ,uwagi......sterowniki.

Jeszcze jej nie podłączałem. Bez wody może spróbuję jutro a z wodą najwcześniej w poniedziałek. Po tym małe testy i info w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jej nie podłączałem. Bez wody może spróbuję jutro a z wodą najwcześniej w poniedziałek. Po tym małe testy i info w temacie.

podpinam jutro HIS-a

 

pożyczonego ;) na testy , sam wygląd nie powala na kolana ;d

zobaczymy ...

moZemy powalczyc dla jaj ;) z atomel-elm ;)

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na uwagi i spostrzeżenia z testów.Sam zastanawiam sie nad tą kartą lub....dwoma :wink:

Hehe, Ty to zawsze dajesz w palnik. Pamiętam że GTX'ami też ostro kombinowałeś. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem i karta mieści się spokojnie w chieftec big tower. Zostaje jeszcze sporo luzu na jeszcze większe potwory. Niestety węże mam za krótkie żeby ją umieścić w złączu. Muszę więc ją od razu zwodować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafa usiadła dopiero wczoraj na tzw. pajonka

Dołączona grafika

 

słyszalnie "śpiewa" nawet w 2D, problem z Vantage (mam arty w 1-rwszym i 2-gim teście)

do grania w 1920x1080 jest aż za mocna jak na teraz i gdyby nie ta cena...

p.s.

już nie wali art-ami (nie wiem ocb?) w vantage i7 HT-ON 3,9GHz - 22945 pkt hmm...

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wodowanie zacząłem od osadzenia bloku:

Dołączona grafika

 

Dalej blok już w budzie. Jest jakieś 2 cm luzu do koszyków hd:

Dołączona grafika

 

Tutaj screen z Vantage 27 171 pkt na taktach 950/1250 napięcie na rdzeniu 1,137 V:

Dołączona grafika

 

Nie ma żadnego świerszczenia, artów itd. Sekcja zasilania wyczuwalnie ciepła. Ogólnie jestem zadowolony z karciochy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@atomel masz jakiś nawiew na sekcję zasilania czy pracuje na golasa?

 

BTW, kup monit 30" bo się wszystkie okienka nie mieszczą. :wink:

 

----------

 

Można wyłączyć 1 rdzeń w razie problemów w jakiejś gierce?

Edytowane przez toms83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...