Skocz do zawartości
majki84

Logitech Z-5500 Brak Podświetlenia Lcd W Panelu Sterowania

Rekomendowane odpowiedzi

Odlaczylem glosniki na 3dni remontu mieszkania, po tym czasie odpalam glosniki i ekran panelu sterowania glosnikow mial jakby skoki napiecia czy cos, bo sie przyciemnial i rozjasnial, potem gasl coraz bardziej, az teraz wogole podswietlenie nie dziala (dioda standby/power dziala normalnie). Glosniki graja normalnie, jest moc, na ekranie widac informacje z tym ze kiepsko, bo nie dziala podswietlenie ekranu. Sprzet kupilem w navidata, a dzisiaj widze ze tego sklepu chyba juz nie ma, zostala tylko droga mailowa do nich, ale nie odpisuja mi narazie. Czy w razie problemow ze sklepem moge dzwonic bezposrednio do logitech polska? Jak wyglada kwestia wysylania sprzetu, caly zestaw czy tylko panel? Na koszt wlasny czy jest moze gwara door2door od logitecha? Czytalem na innym forum, ze przez ups mozna wyslac na koszt serwisu(?), albo na wlasny przez innego kuriera, a odsylaja juz na wlasny koszt. Jeszcze gdzies czytalem niezla historyjke, ze logitech kaze zniszczyc swoj zestaw i udokumentowac to a oni wysylaja nowy zestaw. Jak to wyglada?

Edytowane przez majki84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A glupie pytanie, zna ktos nr do logitecha? Te podane na ich polskiej stronie nie dzialaja:

Kontakt z działem wsparcia

 

* Infolinia o produktach i wsparcie techniczne:

Piloty Uniwersalne Harmony:

00800 441 18 33

Pozostałe produkty

00 800 441 17 19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki art385, a powiedzcie mi jeszcze gdzie moge sprawdzic nr seryjny glosnikow? Nigdzie ich nie widze na sprzecie ani na kartonie, w paragonie rowniez nie mam. Na spodzie glosnikow mam tylko nr PID:R826, ale to napewno nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki art385, a powiedzcie mi jeszcze gdzie moge sprawdzic nr seryjny glosnikow? Nigdzie ich nie widze na sprzecie ani na kartonie, w paragonie rowniez nie mam. Na spodzie glosnikow mam tylko nr PID:R826, ale to napewno nie to.

PID -> Product ID :cool: Edytowane przez -=YoGi=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...