Skocz do zawartości
ryba

[artykuł] Relacja Z Msi Master Overclocking Arena

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika
Turniej Master Overclocking Arena by MSI dobiegł końca. Tak się akurat złożyło, że mogłem być uczestnikiem wszystkich etapów konkursu dla overclockerów, począwszy od eliminacji w naszym kraju, po światowe finały. Jak zapewne większość z Was wie, nasza drużyna reprezentująca Polskę zajęła ostatecznie drugie miejsce. Czy to dobry wynik? Czy jest to potwierdzenie wygrania europejskiego finału? A może chcecie przeczytać jak przebiegał turniej oczami uczestnika; o rzeczach, o których jeszcze inni nie pisali? Czas na podsumowanie naszych zmagań i zapraszamy do przeczytania naszej relacji z imprezy. Zapraszamy!



Czytaj całość Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie będę gratulował bo Was jeszcze rozpuścimy i na laurach osiądziecie.. ;p

 

Przy okazji artykułu taka uwaga - może by ujednolicić znakowanie fotek ? Logo, bądź znak wodny najlepiej w rogu lepiej by wyglądało niż takie na środku, na dodatek na każdym zdjęciu w innym miejscu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie będę gratulował bo Was jeszcze rozpuścimy i na laurach osiądziecie.. ;p

 

Przy okazji artykułu taka uwaga - może by ujednolicić znakowanie fotek ? Logo, bądź znak wodny najlepiej w rogu lepiej by wyglądało niż takie na środku, na dodatek na każdym zdjęciu w innym miejscu ;)

 

Popieram, strasznie syfnie to teraz wygląda. Oczywiście graty Chłopaki, mam nadzieję, że oprócz hangaru zobaczyliście choć trochę Azji ? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fotce z kolacji widać, że Chaos zaliczył branie u wpatrzonego w Niego jak w obraz dziewczęcia ;-)

To Gosia z MSI Polska - oops! :wink:

Załapałem się na pierwszą fotkę :D

Ogólnie to relacja spoko tylko z małym poślizgiem czasowym, ale rozumiem, rozumiem ryba ma sporo rzeczy do roboty :wink:

Moja relacja od strony widza z MOA w Wrocławiu jest tutaj <- klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknąć w profil ciężka sprawa, nie?

Ciężko jest gdy ktoś zwraca mi w taki głupi sposób uwagę... W profilu może napisać co mu się żywnie podoba (masell ma 100 lat?), a IMO na 21 lat nie wygląda (prędzej na 16 jak masell pisze, stąd wzięło się moje pytanie), nie mniej jednak gratulację panowie za osiągnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...