Skocz do zawartości
Kalwas

Obudowa serwerowa - CUDO

Rekomendowane odpowiedzi

kiedys bardzo podobala mi sie obudowa silicon graphics do ich komputera o2 - mala, zgrabna, niebieska i ciekawego ksztaltu. Teraz podoba mi sie wczesniejszy powermac g4 (nie ten najnajnowszy, ale tez srebrno-przezroczysty) i nowy iMac :) No i moja wlasna obudowa z klockow lego technic tez mi sie podoba, jak ktos chce spojrzec, to zapraszam na www.oort.one.pl/komp.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie hcce obudowy kurde bo mam serwer zajebisty :) (32mbramu , i jeszcze proc pszedwojenny jakis bez monitorzyka ) za tako obudowe serwer bym zajebisty kupil :))

Looki mam dla Ciebie wyrypisty sprzęcior ENIACA z roku 1946. Komputer !!!uniwersalny!!!, aczkolwiek zaprojektowany do rozwiązywania równań różniczkowych opisujących tory pocisków i bomb (dosłownie!). Zbudowany z 18 tysięcy lamp elektronowych i mieści się w pomieszczeniu o wym. 6x12 metrów :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos mogl to niech poda jakiegos linka z jakims opisem tych bud.

Dołączona grafikaDołączona grafika

te budy sa genialne - ciekawe czy gdzie mozna kupic samą obudowe :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezystor: ENIAC - komputer w pokoju czy pokoj w komputerze ? :D

jump3r umówmy się że nie jest to komputer przenośny :D Fajne mam cycki???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silicon Graphics zawsze slynol z wyczepistego projektu. Wszystkie jego produkty odzanczaja sie wyjatkowa dbaloscia o jakosc i wyglond. Ale cena tak 2-3 razy wieksza.

Tu sobie looknijcie

Co gostek zrobil z buda O2. Bylo na forum ( tak 6 miechow w tyl chyba ) juz wczensiej ale tam nie ma wszystkich zdjec wiec podaje adres do stronki.

 

Sgi to jest cos ale upolowac pusta bude trudno. Ale od dawna nosze sie z pomyslem powielenia projektu tego gostka. No albo uzyje tego Origina 2100 co jest na zdjatku wyzej.

 

Pomyslimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silicon Graphics zawsze slynol z wyczepistego projektu. Wszystkie jego produkty odzanczaja sie wyjatkowa dbaloscia o jakosc i wyglond. Ale cena tak 2-3 razy wieksza. 

Tu sobie looknijcie

Co gostek zrobil z buda O2. Bylo na forum ( tak 6 miechow w tyl chyba ) juz wczensiej ale tam nie ma wszystkich zdjec wiec podaje adres do stronki.

 

Sgi to jest cos ale upolowac pusta bude trudno. Ale od dawna nosze sie z pomyslem powielenia projektu tego gostka. No albo uzyje tego Origina 2100 co jest na zdjatku wyzej.

 

Pomyslimy.

Szacuneczek dla goscia - z.a.j.e.b.i.s.t.y mod ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwal bym tego modem. Po prostu gosc wsadzil do budy od O2 zwykleo PC i tyla. Ale samo wykonanie jest po prostu pierwsza liga. Material jaki do tego uzyl tez jest z 1 ligi "kosmicznej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys bardzo podobala mi sie obudowa silicon graphics do ich komputera o2 - mala, zgrabna, niebieska i ciekawego ksztaltu. Teraz podoba mi sie wczesniejszy powermac g4 (nie ten najnajnowszy, ale tez srebrno-przezroczysty) i nowy iMac :) No i moja wlasna obudowa z klockow lego technic tez mi sie podoba, jak ktos chce spojrzec, to zapraszam na www.oort.one.pl/komp.htm

Świetna ta Twoja buda, ale czemu nie zrobisz "dachu" i boków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys bardzo podobala mi sie obudowa silicon graphics do ich komputera o2 - mala, zgrabna, niebieska i ciekawego ksztaltu. Teraz podoba mi sie wczesniejszy powermac g4 (nie ten najnajnowszy, ale tez srebrno-przezroczysty) i nowy iMac :) No i moja wlasna obudowa z klockow lego technic tez mi sie podoba, jak ktos chce spojrzec, to zapraszam na www.oort.one.pl/komp.htm

Świetna ta Twoja buda, ale czemu nie zrobisz "dachu" i boków?

Dzieki :) Po pierwsze gorzej by bylo z wentylacja, a bardziej prozaiczny powod to dlatego, ze nie mam juz tylu klockow :) Troche sie do robota zuzylo ;) Zreszta tak tez jest ciekawie, wszystko jest pod reka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...