Skocz do zawartości
hyper_2002

Call Of Duty 6: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie do posiadaczy konsoli i w/w nowości. Jak wrażenia z gry ? Najbardziej interesuje mnie gra po sieci - Plusy/Minusy ? Liczba serwerów etc.

 

I pytanie : Jak wygląda sprawa 'celowania' w tego typu grach FPS ? Czy mamy pełną swobodę czy jest to oparte na zasadzie 'nakierowywania' po wciśnięciu odpowiedniego przycisku (pamiętam taki chwyt z MGS na PS2, gdzie musiałem wcisnąć przycisk, a broń sama celowała na wroga, a ja musiałem jedynie oddać strzał..

Dzięki za wyjaśnienie, ale w temacie konsoli jestem zielony a przymierzam się do kupna...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu trzeba doprecyzować - autoaim był w world at war ale dopiero jak wciśniemy LT bodaj do dokładnego celowania jak na obrazku ;) W tedy celownik przeskakuje na przeciwnika ale nie porusza się za nim jeśli się przesunie o ile dobrze pamiętam ;)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa tylko, że jest tak minimalne, że wręcz niezauważalne. Celowanie w Xbox 360 prawym analogiem jest dla mnie wygodne. Celownik porusza się płynnie i dość łatwo mi nim nacelować przeciwnika i oddać strzał. Także autoaim może być jedynie pomocny. O ile się nabierze wprawy w graniu na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak sie gra to się szybko przyswaja analoga, kwestia wyczucia gałki i dopasowania czułości, bo w każdej grze jest inaczej.

 

W multi akurat nie powinno być "aim-assista" (auto-aim trzyma cały czas lock na przeciwniku, jak w GTA). W zależności od gry to chyba zależy od ustawień "serwera", bo np. w Far Cry 2 raz miałem aim-assista w multi, ale tylko w tym jednym meczu.

Multi FPP na padzie zaczynałem od BF1943, na początku wogóle nie mogłem trafić i jak miałem 2-3 zabicia to było dobrze. Z czasem było coraz lepiej (i nawet nieźle opanowałem strzelbe, a nie jest to łatwa broń).

Obecnie w Far Cry 2 miewam przeważnie 10-15 killów w 15 minut przy dużej ilości graczy, zależy też od mapy. Ludzie miewają i 30-40, więc jak widać się da.

 

Ogólnie ja wole jak w multi nie ma pomocy celowania, za to w singlu bardzo się przydaje, szczególnie przy dużej ilości przeciwników. W multi rzadko musimy strzelać do 10 na raz, a tak przynajmniej jest większa satysfakcja że ubijamy ich dzięki skillowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 30min z nowym Codem - głównie multi i jestem póki co zawiedziony. Odgrzewany kotlet, który na dodatek jest zimny w moim odczuciu, Mimo iż w poprzedniego Modern Warfare miałem przegrane jakieś 10dni to tu spodziewałem się czegoś nowe/świeżego dającego polot, a póki co nic takiego nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...