Skocz do zawartości
monster11097

Jaki Kupić Zasilacz Do Karty Graficznej ( Więcej W Temacie )

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Chciałbym kupić taką kartę graficzną: GeForce with CUDA GTX 260 Gainward 1792MB 2xDVI (PCI-E) GoldenSample (55nm) , ale widziałem że minimum do tej karty trzeba mieć 550w zasilacz ,a chciałbym mieć zasilacz 600w więc chciałbym wiedzieć jaki zasilacz 600w jest naj stabilniejszy i cichy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli sprzęt ?

Podaj podaj

 

Monitor to LG FLATRON L192WS ( 1440x900 )

hmm

 

500watt corsair hx albo ocz modxstream pro styknie

a z monitorem to byl zart ;]

Nie, to nie byl zart, spytalem bo nie ma sensu kupowac karty z 1.8GB pamieci na pokladzie do grania w rozdzielczosci 1440x900. Wyrzucanie pieniedzy w bloto, chyba ze ma zamiar w niedalekiej przyszlosci kupic cos full HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9800GT to g.... przy 4850. Do tego kompa co masz nic od NV nie jest oplacalnym wyborem, a kupowanie NV bo jak sie domyslam "kolega powiedzial" jest glupota. Bierz co tu sie poleca i nie wydawaj glupio kasy nawet jesli masz duzo wiecej niz bedzie cie kosztowac 4850+OCZ.

 

Ewentualnie mozesz dokupic 2GB ram jesli masz system 64bit jak Windows 7 czy Vista.

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze będą używał tych znaków, a czy na tej karcie pójdą mi takie gry jak CoD MW 2 , TF2 i takie nowsze gry ? Ale będą mi na max ustawieniach grafiki pójdzie mi jakaś nowsza gra na tej karcie

Edytowane przez monster11097

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu zawsze polecacie sprzet najtanszym kozstem, ktory posluzy dwa miesiace na tego przyslowiowego "maxa" skoro nabywce stac na cos lepszego

ja bym kupowal gtx260, napewno sie nie zmarnuje, a za rok zamiast zmieniac i karte i procka kolega zmieni tylko procka na jakiegos quada i nadal bedzie cieszyl sie tymi sytymi "maxami" w nowosciach 2010/2011

4850 to dobra karta, jednak ona jest taka powiedzialbym "na styk" - jak lubisz zmieniac sprzet co 3 miesiace to ją bierz, jak lubisz kupic i miec spokoj bierz tego gtxa, a 500watt corsair hs czy ocz modxstream pro tak czy siak wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu zawsze polecacie sprzet najtanszym kozstem, ktory posluzy dwa miesiace na tego przyslowiowego "maxa" skoro nabywce stac na cos lepszego

ja bym kupowal gtx260, napewno sie nie zmarnuje, a za rok zamiast zmieniac i karte i procka kolega zmieni tylko procka na jakiegos quada i nadal bedzie cieszyl sie tymi sytymi "maxami" w nowosciach 2010/2011

4850 to dobra karta, jednak ona jest taka powiedzialbym "na styk" - jak lubisz zmieniac sprzet co 3 miesiace to ją bierz, jak lubisz kupic i miec spokoj bierz tego gtxa, a 500watt corsair hs czy ocz modxstream pro tak czy siak wystarczy

Bo tak jest logicznie, kolega nic nie wspomnial o tym, ze za rok zamierza wymienic procka, plyte, ram a gdyby zamierzal, to raczej by nie zapomnial. Wez pod uwage ze ma 12 lat wiec moze nie miec 1000zl co rok do wydania na kompa, wiec kupowanie na zapas jest tutaj raczej nie trafione..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...