Skocz do zawartości
itallio

Mikrofon Nie Działa Pod Sb !live

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem tu nowy i chciałbym sie przywitać:) Sprowadza mnie tutaj następujący problem. Dziś kupiłem nowe słuchawki z micro(przedtem miałem na USB z wbudowaną kartą dźwiękową), i słuchawki działają, a micro nie. Próbowałem chyba wszystkiego, są dobrze wpięte i nigdzie(chyba) nie wyciszone. Co to może być? Ma ktoś jakiś pomysł?:) Z góry dziękuje za pomoc :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, podłączyłem w niebieskie wejście. W mikserze(rozumiem że chodzi Ci o oprogramowanie do karty, tak?) nie widze nigdzie mikrofonu. W panelu sterowania w dźwiękach ustawione mam nagrywanie oraz gdzie sie dało, nie jest wyciszony.

 

 

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sterowniki, ale przy instalacji wyskakuje error że nie mam takiego urządzenia na kompie bla bla, i w efekcie instaluje sie tylko jakiś MediaSource. Oprogramowanie zassałem takie jaką mam karte czyli SB Live! 24 bit. Spróbuje później zassać jeszcze SB Live! 24 bit 5.1 może to pomoże :)

Dzięki serdeczne za pomoc :]

 

 

pozdro :)

 

 

@edit

No i [gluteus maximus], ściągnąłem kolejne oprogramowanie i pojawia sie taki o to bug.

Dołączona grafika

Martwi mnie sformułowanie "Set up could not detect anySound Blaster Audio card on your system" :/

Edytowane przez itallio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, podłączyłem w niebieskie wejście

Czy mi się wydaje, czy mikrofon się podpina w różowe wejście. Niebieskie to linein, które się nie nadaje pod mikrofony - musi mieć dość mocny sygnał wejściowy. Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...