Skocz do zawartości
BuMeL

Wieczorna Zabawa Z Ln2

Rekomendowane odpowiedzi

Zebrali się w kółeczku w sobotę 21-11-2009, poskładali trochę złomu do kupy i zachciało się zabawy. Czasu tym razem było mnóstwo, ale azotu wyczerpaliśmy wszystkie rezerwy z narodowymi włącznie, udało mi się opróżnić dewary o ostatnich kropli choć mało ich naprawdę było ;p

 

Taki deficyt był, że głowa mała, na szczęście nowa dostawa przed świętami to może coś się więcej ukręci :P ze sprzętem też lipa bo nie udało mi się załatwić długo oczekiwanego Phenoma C3 co nie zmieniło naszych zapałów ani nie popsuło dobrej zabawy ;)

 

Tym razem w ekipie rządzącej zabrakło brata Mario, który po bliskim spotkaniu z siłami natury poszedł na chorobowe :/ . Ale mogliśmy cieszyć się obecnością takich gości jak Krzysiek Gryka z SOSpc we własnej osobie i Miguel707 z forum PPC :)

 

Sprzęt:

 

GA-MA790FXT-UD5P

Phenom II 965 BE

PDP Sector5 2000 2x2Gb

2x ASUS 5770

OCZ Z 650W

 

 

Musieliśmy się spieszyć, zanim azot się skończy więc wyniki takie sobie :P

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

I tradycyjnie parę fotek z bliska ;)

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

 

 

Takim oto miłym akcentem kończę dzisiejszą relację, jak się uda to na święta coś jeszcze polejemy do karpika ;)

 

Dołączona grafika

 

 

 

Płytę, klocka i grafy jak zwykle wypożyczyła firma Komputronik:

Dołączona grafika

 

Podziękowania dla Krzysztofa Gryki z SOSpc za zasilator i SSD

Dołączona grafika

 

Podziękowania dla Marcina Kluczka z eXtrememem za memki

Dołączona grafika

 

Podziękowania jak zawsze dla nieocenionego Culmena za LN2 oraz Pablopawel za kontener.

Edytowane przez BuMeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwo zdążyliśmy, azotu było co kot napłakał, pozlewaliśmy resztki z dwóch dewarów ;p i tak dobrze, że płyta robiła wszystko co chciałem i jak chciałem bo inaczej byśmy nic nie zrobili ;p

Edytowane przez BuMeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam ale zamieszcze PW uzytkownika Oskalber:

 

Cześć, widzę że załatwiasz ln2 BuMeLowi, więc pomyślałem, że nie szkodzi zapytać, czy to tylko dla niego jakoś po znajomiści, czy mógłbyś załatwić też innym z ppc (czyt. mi icon_smile3.gif)? Ostatnio ciężko znaleźć jakieś firmy sprzedające po normalnej cenie, więc pytam.

 

Moja odpowiedz:

Przywiez dewar to ci za przysłowiowa flaszke naleje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A next time spróbujemy pogonić Racuchowe dyrdymały, spróbuję zwlec jakiegoś wyższego i7, wykręcimy Evke, na NB się postawi puche po pasztecie i zrobimy Evga Mrożonka Limited Edition, gtx-a się pociśnie i może jakieś WR się uda ;) ale to dopiero jak azot dojedzie :D a co zostanie pójdzie do mrożonych drinków ;p

Edytowane przez BuMeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam ale zamieszcze PW uzytkownika Oskalber:

 

Cześć, widzę że załatwiasz ln2 BuMeLowi, więc pomyślałem, że nie szkodzi zapytać, czy to tylko dla niego jakoś po znajomiści, czy mógłbyś załatwić też innym z ppc (czyt. mi icon_smile3.gif)? Ostatnio ciężko znaleźć jakieś firmy sprzedające po normalnej cenie, więc pytam.

 

Moja odpowiedz:

Przywiez dewar to ci za przysłowiowa flaszke naleje ;)

Mam taką firmę co nabijają butle z gazem - ln2 sprzedają 2zł/litr bez większych problemów, ale dewar... :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A robcie, robcie ;] ja Was pojade w grudniu na AMD w 03 :D Takze stay tuned :rolleyes:

 

BArt_X: i co placzesz? Majkel mial dewary do sprzedania, w DE ich troche jest. Wystarczy zaplacic. Jak chcesz, to nowego 35L za 3500zl moge Tobie zalatwic.

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie płaczę. Wiem, że miał do sprzedania, w dość dobrej cenie. Nawet chciałem kupić przez pewien czas, ale jakoś ciekawsza wydała mi się budowa SS. Poza tym przy tej ilości sprzętu i czasu co mam w tej chwili, dewar stałby nieużywany w piwnicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...