Skocz do zawartości
kambodza

Nagrywarka Dvd Działa Ale Nie Czyta Płyt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem bo nagrywarka dvd lg gsa-4167B nie czyta żadnych płyt, komputer ją widzi normalnie jak dobrą, dvd otwiera sie wkladam pkyte pomiga dioda zabrzęczy i koniec. Wczesniej pojawial sie ten problecz czasami wystarczyl reset komputera badz wł/wył urzadzenia w menadzerze urzadzen, ale teraz nic niepomaga resetowalem kilka razy i nic to samo, nagrywarke mam 3,5 roku i musze powiedziec ze niebylem zadowolnoy z niej wydaje mi sie ze ma bardzo mala korekcje bledow plyt co mnie strasznie denerwowalo wystarczylo ze nagrana plyta dvd troche sie zarysowala niebardzo a naped juz jej nieodczytal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej padła. LG zawsze było "tępe". Jeśli chcesz mieć pewność na 100% to sprawdź na innym pececie. Naprawianie raczej nie ma sensu. Można ewentualnie ją przeczyścić, ale to raczej rzadko pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdze ja jeszcze na innym komputerze i zobacze

 

na innym tez to samo nie czyta

 

a jak ta nagrywarke przeczyscis rozkrecic i wsrodku przetrzec

 

Krucafiks rozkrecilem nagrywarke całą masa brudu, wyczyscilem cala i przedmuchalem laser przetarlem scierka z octem, skrecilem i odziwo ona dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Podepne sie do tematu bo mam problem z nagrywarka w moim laptopie.Laptop Acer aspire 5920G z napedem blu ray.Jakis czas temu przestala czytac plytki DVD ale CD dalej czyta bez problemu.Czy problemem bedzie laser? Rozebralem,przeczyscilem (chociaz nie bylo zakurzone) i niestety dalej to samo.Co mozna jeszcze zrobic? Czy juz nadaje sie do wymiany? Jesli tak to jaki naped kupic do tego laptopa? Nie musi byc oczywiscie blu ray.Model nagywarki to Matshita BD-CMB UJ-120 ATA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli raczej konczy juz zywot? A ktora bys polecil do kupienia? Mysle tez o zewnetrznej a ta zostawie tak jak jest.Nie chce za duzo wydawac wiec blu ray na pewno nie wchodzi w gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...