Skocz do zawartości
PiotrK

ATI czy GeForce - pod AGPx8

Rekomendowane odpowiedzi

no to nie odwracajcie kota ogonem miałem racjie a wy slepo patrzyliście się <span style="color:red;">[ciach!]</span>a niewiem w co a <span style="color:red;">[ciach!]</span> tam niebede <span style="color:red;">[ciach!]</span>a pisał do jakiś niedorozwoji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nie odwracajcie kota ogonem miałem racjie a wy slepo patrzyliście się <font color="#FF0000">[ciach!]</font> niewiem w co a <font color="#FF0000">[ciach!]</font> tam niebede <font color="#FF0000">[ciach!]</font> pisał do jakiś niedorozwoji

rzadko zabieram głos

 

ale jak widze takiego jednego leppera z drugim to az korci by cos napisac

 

synku-bierz sobie tego swojego juz dzis niewiele wartego gf3 które tak kochasz bo daje rekę uciąc nic innego nie widziałes i zdupczaj do innej piaskownicy

 

nie bedziesz mi tu gnojku wyzywał mądrzejszych i bardziej doswiadczonych -kup sobie najnowszy komputer swiat -ideal for U -siądz na kiblu i szczel klocem o porcelane -ale tu juz nie przychoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pewnie jest ten typ na ktorego dzialaja "Najnowszy Procesor 2.5ghz" "najszybsza Karta graficzna na swiecie FX 5200"

 

itp :)

 

 

 

by the way jak ty wykreciles 1800@2400 w dodatku na MSI ??? na jakim v-cor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jo <font color="#FF0000">[ciach!]</font> nauczcie się czytać i łazić po strona to się dowiecie a nie <font color="#FF0000">[ciach!]</font> mać siejiecie propagande i prubujecie z kogoś ciula zrobić a chodzby przykładem na którym się oparłem była wypowiedz w KOMPUTER ŚWIAT w którym przectawiono tak żekomo wyśmiany atak Nvidi mam tom gazete mogę wam podać która częś a pozatym niecwaniakujcie bo to zabawne niejest a i przy okazji robicie z siebie idiotów "sądze ze ta wypowiedz trafiła wam do łbów" pozdrowienia SET

 

sam jesteś idiotą, czytasz ten frajerski komputer świat i piszesz frajerskie teksty-komputer świat to, komputer świat tamto, idż sobie poczytać clicka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 500 zł to sie zmiescisz na

1. Radeon 9000 PRO

2. Radeon 9100

Ja mam pierwszego i jak tylko sobie kupie/wytmne radiatory to sobie podkrece (z 275/275 na conajmniej 325/325) Oba sa niezle, wybor nalezy do ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...