Skocz do zawartości
Pablo70

Gdzie Q Polsce Kupić Złączki Bitspower?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma problemu ze sciągnieciem złączek napisz ktore Cię interesują podamy ceny.

Najlepiej od razu na maila info@angela.pl

Jest ich za dużo żeby wszystkie dodać a cena złączki w bitspower uzależniona jest od ilości.

 

Generalnie można by napawde dobre ceny zrobic na złaczki tylko liczy się ilość.

Jezeli zebrałoby się na forum ponad 100 złączek z rodzaju mogilbyśmy zaproponować lepsze ceny.

Po prostu dorzucilibyśmy to do naszego zamówienia.

Warunek jest tylko jeden minimum 100 sztuk z rodzaju.

Jest możliwość sciągnięcia wszystkich złączek łącznie z matowymi i diamond series

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aiki skoro juz pełnisz rolę przedstawiciela angeli tutaj mam pytanko odnośnie złączek 13.16. Dziwi mnie tak duża różnica cen 2 miesiące temu -~20 zł a teraz ~30 /szt :huh: ?

Wynika to właśnie z ilości, zakup w Europie od pośredników jest po prostu drogi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu ze sciągnieciem złączek napisz ktore Cię interesują podamy ceny.

Najlepiej od razu na maila info@angela.pl

Jest ich za dużo żeby wszystkie dodać a cena złączki w bitspower uzależniona jest od ilości.

 

Generalnie można by napawde dobre ceny zrobic na złaczki tylko liczy się ilość.

Jezeli zebrałoby się na forum ponad 100 złączek z rodzaju mogilbyśmy zaproponować lepsze ceny.

Po prostu dorzucilibyśmy to do naszego zamówienia.

Warunek jest tylko jeden minimum 100 sztuk z rodzaju.

Jest możliwość sciągnięcia wszystkich złączek łącznie z matowymi i diamond series

Możesz mi podać stronę gdzie mogę zobaczyć wszystkie złączki, na Waszej stronie nie ma pełnej oferty, natomias potrzebuję parę nie standartowych rozwiązań

z góry THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...