Skocz do zawartości
nnn2007

Monitor Lcd Do 1100zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki monitor LCD do kompa polecacie w cenie do 1100zł?

 

Ma mieć następujące parametry:

 

Czas reakcji: 2ms

Przekątna: 24 cale

Format obrazu: 16:9

Rozdzielczosc: FullHD

Wejście HDMI

 

 

Zauważyłem, że jest jeszcze droższy model iiyama Prolite E2407HDS (ten ma DVI oraz HDMI), co powiecie na jego temat?

Edytowane przez nnn2007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monitor kupilem wczoraj i po podlaczeniu w porownaniu do samsunga to przepaść a dodam ze samsung T220HD jest bardzo dobra propozycja na TN , ogladalem dwa filmy wieczorem przy zgaszonym swietle w jakosci HD i co moge powiedziec , fantastyczna glebia kolorow ich odwzorowanie rewelacja o katach juz nie wspomne , zadnego smuzenia nie zauwazylem , testowalem Della na Call of Duty Modern Warfare 2 wszystko idealnie zreszta opinie o tym monitorze na forach krajowych czy zagranicznych mowia same za siebie naprawde lepiej kupic bardzo dobra 22 niz sredniej klasy 24 , zobacz sobie filmiki na youtube tam tez jest fajnie pokazane ( dwa monitory obok siebie Dell i jakis TN jaka jest roznica ) mnie to przekonalo i uwazam ze bardzo dobrze wydalem pieniadze.

Edytowane przez andrzejs82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam 2209wa już sporo czasu. Kolory świetne, kąty również. Nie mogę nic zarzucić monitorowi. Również się zastanawiałem nad zakupem 24" TN, ale jednak wybrałem DELL'a i nie żałuje. Polecam tym bardziej, że teraz można kupić już za ~1000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z waszych porad. Nadszedł na zmianę monitora CRT na LCD. Najpierw przetestowałem kilka dni 24 cale na TN i okazało się, że jest to zbyt duży ekran (24'' 1920x1080) do komfortowej pracy. Zakupiłem Dell 2209WA i jestem w pełni zadowolony - rozmiar ekranu (22'' 1680x1050) w sam raz, ostrość i kolory takie jak na CRT. Smużenia (jak na razie) nie odczułem. Dziękuję wszystkim za cenne porady, rzeczywiście okazało się, że kto kupi ten monitor, to nie pożałuje wydanej kasy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...