Skocz do zawartości
QauczuQ

Aplikacja: Surround Mixer W Win7 Dla Audigy2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przesiadłem się na WIn7 i już zaczynam załować....

 

Nie ma aplikacji dla Audigy 2 która pozwoli mi sterować źródłem dzwięku tzn. decydować z któego słośnika ma grać mocniej - po prostu pozycjonować dzwięk 5.1.

 

Macie mozę jakieś alternatywne apliacje które mógłym wykorzstać w tym celu?

 

pzdr

qauczuq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIESTETY , jest tam opisane jak zainstalować sterowniki i podstawowe oporgramwanie ale słowem o eax console jedynie tyle jest ale pod win xp. Kurde musi być jakiś alternatywny soft do tego, tylko nie wiem gdzie go szukać bo wszystkie pomysły już mi się skończyły....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIESTETY , jest tam opisane jak zainstalować sterowniki i podstawowe oporgramwanie ale słowem o eax console jedynie tyle jest ale pod win xp. Kurde musi być jakiś alternatywny soft do tego, tylko nie wiem gdzie go szukać bo wszystkie pomysły już mi się skończyły....

 

To sobie zainstaluj sterowniki KX

 

http://www.driverheaven.net/general-discus...ed-x86-x64.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w tych sterach można sterować żródłem dzwięku : tzn. decydować z któego słośnika ma grać mocniej - po prostu pozycjonować dzwięk 5.1?

tak, mozna :) są trudniejsze w obsłudze od oryginalnych ale jakos dojdziesz :P na forum jest wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy brakuje w tych sterach obsługi EAX, chodzi mi o efekty w grach?

te sterowniki nie wspieraja EAX'a, ale nie wydaje mi sie zeby ten EAX byl Ci zbyt potrzebny...

Używam kx'ow od kilku lat na Audigy 2 ZS i są o niebo lepsze od oryginalnych

Edytowane przez pkozerski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja np z kxami mam problem pod win7 32b bo przy nich słyszę trzaski w tle przy jakiejkolwiek muzyce i nie poradziłem sobie z tym problemem :/ zwiekszałem latency itd lecz nie pomogło. Zainstalowałem oryginalne i problemu nie ma ... więc gdyby nie ten problem to pewnie nadal bym użytkował KXów jak za czasów XP a karte mam Audigy 2 ZS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...