Skocz do zawartości
pietro54

Zawiecha Setlersów 2 10th

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zawieszają mi się settlersy 2 10th ale dopiero przy wejści do samej gry, mogę wejść do menu, zmienić ustawienia grafiki etc, wchodzę w kamapnię klikam start, ładuję się, nawet widze przez ułamek sekundy kwatere główną, czarny ekran i wychodzi mi do windy bez żadnego komunikatu. Zaktualizowałem setlersy do najnowszej wersji a stery od nvidi próbowałem zamienić miałem 195 i 191.

mam athlona 3200+ 768ramu i gf6600 trochę zamierzchły sprzęt ale już na tym kompie w to grałem więc myślę że to nie wina tego sprzętu a czegoś w systemie, jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamieniłem na 182.08 i 182.50 i też nie pomogło,

Myślę że nie ma sensu sprawdzać pamięci, komp mi się nie zawiesza, zwykle pracuje na 1800/166@2200/200, wróciłem z ustawieniami na default a napięcia pozostawiłem i mimo to ten sam objaw.

Trybem zgodności bawiłem się i też nie pomaga:(

Mam sp3, wcześniej jak w to grałem grałem na sp2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamieniłem na 182.08 i 182.50 i też nie pomogło,

Myślę że nie ma sensu sprawdzać pamięci, komp mi się nie zawiesza, zwykle pracuje na 1800/166@2200/200, wróciłem z ustawieniami na default a napięcia pozostawiłem i mimo to ten sam objaw.

Trybem zgodności bawiłem się i też nie pomaga:(

Mam sp3, wcześniej jak w to grałem grałem na sp2.

Ja na 76gs jade na sterach 93.xx albo 94.xx i jak narazie nie ma problemu z grami. Zreszta nie widze sensu instalacji nowych sterow, bo nvidia pewnie i tak juz zapomniala o uzytkownikach starych kart i zadne optymalizacje nie sa dla nich tworzone pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo się starasz...

 

www.nvidia.com -> Polski, następnie menu na górze:

Sterowniki->Sterowniki archiwalne i beta

Wybieram kolejno: Geforce, GeForce 6 series, 6600, Windows XP, Polski, Recommended/Certified.

Wciskam [szukaj] i na dole listy mam:

ForceWare Release 90 WHQL - 94.24 31.5.2007

ForceWare Release 90 WHQL - 93.71 2.11.2006

 

Można by też na chybił trafił zgadywać linki do niższych wersji, tylko nie ma gwarancji, że takowe w ogóle są dostępne w serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...