Skocz do zawartości
goldi11

Feser One Uv Blue Czy Primochill Dye Bomb – Steel Blue?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie.

Chce uzyskać mocny niebieski pod UV i dobrze widzialny bez UV ale przeźroczysty. Mam teraz PrimoCHILL Dye Bomb – UV Green 2 strzykawki na lekko ponad litr i nie jestem zadowolony, kolor jest słaby zarówno pod UV jak i normalnie, w wężach go prawie nie widać. Węże mam normalne, nie UV ale te tanie za około 5zł

 

Jeśli ktoś używał PrimoCHILL Dye Bomb – UV steel blue to prosze o komentarz.

 

Co jeśli bede musiał rozrobić trochę Fasera? czy kolor zostanie podobny czy zaniknie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić samego Feser'a blue albo odpowiednik PrimoChill'a - w pełni wymiarowy płyn nie dodatki zabarwiające. Ja sam zakupiłem PrimoChill Fioletowy i kolor jest git. Wkrótce przetestuje chłodziwo w nowej rewizji.

Moja rada, bo może źle Cię zrozumiałem, to nie mieszaj tego barwnika od PrimoChill'a z Feserem, bo ten ostatni może stracić właściwości antykorozyjne itp., że o wytraceniu osadów nie wspomnę. Zresztą sam Feser bez dodatków robi osad... Przemyśl to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wziąłbym PrimoChill'a, ale płyn a nie barwnik. Firma ma ładny wybór kolorów z UV i bez w ofercie płynów. Dye bomb sobie daruj i tym podobne. Co do Feser'a płyny wizualnie są niezłe, ale dla mnie to szajs, ze względu na osad jaki tworzy Feser.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakladac nowego tematu :

 

Do bialych wezy jaki kolor pasuje plynu ? (Od razu mowie ze buda wew, cala czarna oploty itp tez) czy lepiej bezbarwnego cos kupic /co bedzie najlepsze ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...