Skocz do zawartości
bambus

JaK @ LITEON 48246K

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko powiem ci jedno. Jak przerobisz 48 na 52 to dlugo ci nie pozyje. Nie jest to to co 40@48

ciekawe dlaczego skoro jest zbudowana na tych samych komponentach co 52 tylko ma inny bios 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko powiem ci jedno. Jak przerobisz 48 na 52 to dlugo ci nie pozyje. Nie jest to to co 40@48

ciekawe dlaczego skoro jest zbudowana na tych samych komponentach co 52 tylko ma inny bios 8O

Właśnie, mnie też to ciekawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - czy nagrwaliście kiedyś z prędkością 52x ? A jeśli tak to na jakich płytkach (po ile sztuka ??) A jeśli nie to po cholerę przyspieszać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko powiem ci jedno. Jak przerobisz 48 na 52 to dlugo ci nie pozyje. Nie jest to to co 40@48

ciekawe dlaczego skoro jest zbudowana na tych samych komponentach co 52 tylko ma inny bios 8O

Właśnie, mnie też to ciekawi

Skieruj te pytanie do producenta.

40 krecilo sie kilka i z tego co wiem dalej wszystkie chodza.

Ale jezeli chodzi o 48 krecone byly 3 i zadna nie pociagnela dluzej jak 2 miechy. Siadala elektronika. Moim zdaniem to za duze ryzyko dla tych kilku sekund. Sam mam 48 i nie zamiezam jej krecic. Ale jak chcecie... Wasze nagrywarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zgadzam sie a tak na marginesie to jezeli mam teaca 40x a nagrywarke 48 razy to czy moge przegrywac w locie ???

jak bedzie pelna plyta to raczej napewno ci sie sypnie na 48x, pomysl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...