Skocz do zawartości
Mutos

Czy lubicie burze??

Rekomendowane odpowiedzi

Dziendobry po burzy na nowej sieciowce :/

 

Zafascynowany zjawiskiem przesiedzialem ze 2 godz. z cyfrakiem w rece lapiac z roznym skutkiem ( srednia skutecznosc 10% ) :D

Tak mnie pochlonelo ze zapomnialem wyrwac kabel z budy no i sieciowka dolaczyla do kolekcji wisiorkow nasciennych.

 

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie, szczegolnie jak jestem w domu, ostatnio jednak zlapala mnie porzadna burza jak wraczlem z angielskiego, mialem parasol wiec szedlem - jednak od pasa w dol bylem caly mokry ;) Nie moiwe juz o butach ;) I takie czasami tez lubie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie, szczegolnie jak jestem w domu, ostatnio jednak zlapala mnie porzadna burza jak wraczlem z angielskiego, mialem parasol wiec szedlem - jednak od pasa w dol bylem caly mokry ;) Nie moiwe juz o butach ;) I takie czasami tez lubie ;p

Jak moknac to kompleksowo :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziendobry po burzy na nowej sieciowce :/

 

Zafascynowany zjawiskiem przesiedzialem ze 2 godz. z cyfrakiem w rece lapiac  z roznym skutkiem ( srednia skutecznosc 10% ) :D 

Tak mnie pochlonelo ze zapomnialem wyrwac kabel z budy no i sieciowka dolaczyla do kolekcji wisiorkow nasciennych.

 

 

pzdr.

Najlepiej to jak by rozebrac cyfraka, polaczyc spust z jakims elementem swiatloczulym i juz masz super szybka reakcje na blyskawice ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to jak by rozebrac cyfraka, polaczyc spust z jakims elementem swiatloczulym i juz masz super szybka reakcje na blyskawice ;)

Piorunki najlepiej fotografuje się w nocy lustrzanką (na statywie), migawka na "B" i czekamy na wyładowanie, albo kilka :)

Kilka lat temu strzelił mi jeden w antenę od CB, uziemioną na szczęście ale i tak w chacie miałem fajerwerki na suficie... Po tym incydencie pozbyłem się anteny i radyjka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mutos kiedy pisałeś ten topic, ja stałem w łazience i gadałem z qumplem bo grzmoty mnie rozpraszają. A tak ogółem. Nie lubie burzy. Zazwczyczaj wtedy kompa musze unieruchomić :(

Hehe, naparzało gdzieś w okolicy Zgierza, a mnie okinka wychodzą na północ i miałem fajny widoczek...

 

Aż tak bardzo nie lubis zburzy, że się chowasz do łazienki?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burze są fajne, chyba że jest się na szlaku w Tatrach z dala od schroniska - odradzam, ale przeżycia niezapomniane (na szczęście przeszła bokiem zachaczając tylko trochę).

 

Pioruny też są ładne, zwłaszcza jak byłem na campingu przy lesie w wakacje - patrzę przez okno, a tu piorun pierdyknął w drzewo 5 metrów od domku - biedne drzewo :)

 

Od kiedy się do Wawy przeprowadziłem nie widziałem porządnej burzy - w Krakowie są lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Od kiedy się do Wawy przeprowadziłem nie widziałem porządnej burzy - w Krakowie są lepsze.

A w okolicach Rzeszowa, to dopiero wymiata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za dzień! Najpierw o 5 rano słyszę grzmoty - napier***ało jak na wojnie! Teraz wróciłem (trochę wcześniej :mrgreen:) z budy przemoczoczy do suchej nitki - wszystko się suszy, ale i tak jest zajebiście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie są plusy i minusy burzy. Lubie oglądać burze (pioruny) ale jest beznadziejna bo nie można jećdzić na rowerze, ale po niej jest zarąbiste powietrze.

tu przyznam racje :) powietrze czystsze a i ozonek robi swoje. tez lubie takie powietrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie są plusy i minusy burzy. Lubie oglądać burze (pioruny) ale jest beznadziejna bo nie można jećdzić na rowerze, ale po niej jest zarąbiste powietrze.

Jak nie mozna jak mozna?

Kup sobie treningowy :D

Co do powietrza- lepszego nie ma. A jak jeszcze potem tecza wypadnie na niebie (echh wczoraj widzialem i sie rozmazylem :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za dzień! Najpierw o 5 rano słyszę grzmoty - napier***ało jak na wojnie! Teraz wróciłem (trochę wcześniej :mrgreen:) z budy przemoczoczy do suchej nitki - wszystko się suszy, ale i tak jest zajebiście :D

Hehe, wszyscy co lubią burze mogą nam zazdrościć. Sam takiej jak w nocy i dziś w dzień to dawno nie widziałem. Mam nadzieje tylko, że nie powtórzy się powódź w Gdańsku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aRoo"]

W sumie są plusy i minusy burzy. Lubie oglądać burze (pioruny) ale jest beznadziejna bo nie można jećdzić na rowerze, ale po niej jest zarąbiste powietrze.

Jak nie mozna jak mozna?

Kup sobie treningowy :D

Co do powietrza- lepszego nie ma. A jak jeszcze potem tecza wypadnie na niebie (echh wczoraj widzialem i sie rozmazylem :lol: )

Nie no racja że można, ale jakoś mnie nie kręci jazda w burze, tak troche mokro pozatym......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm jak robi sie tak ciemno nawet w srodku dnia - zaczynaja grzmoty walic, deszcz zacinac - ehhhhh nic tylko udac sie do przytulnego pokoiku z dziewczyna i tam przeczekac burze :> :) -

polecam

no musze sprobowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...