Skocz do zawartości
Kosher

Canterwood- ale ktory?

Rekomendowane odpowiedzi

Same here, też canterwoodzik ale ja czekam na abita, co do wydajności pclab przetestował go również z nowym biosem i nie jest źle. Canterwood wydaję się tym lepszym wyjściem, że x-bitlabs informuje iż springdale (i865) ma błedy. Anyhow z dwóch o których piszesz wybrałbym Asusa, ale radzę czekać na Abita.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1000 zł za płytę główną :?:

czy wy nie macie co z kasą robić :?:

najlepsza płyta pod AMD kosztuje około 500zł.

wolałbym sprzedać P4 i kupić Athlona ale was nie przekonam.

nie pojmuję jak można dać 1000zł za samą płytę główną. za te 1000 zł można kupić ABIT NF7, A XP 1700+ i jeszcze 2x256 DDR 333 MHz. Tym bardziej że Kosher chce to kupić do P4 1.8@2.4. tego A 1700+ wykręciłbyś na 2600-2800+ i byłby znacznie szybszy. i tańszy o parę stówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1000 zł za płytę główną :?: 

czy wy nie macie co z kasą robić :?:

najlepsza płyta pod AMD kosztuje około 500zł.

wolałbym sprzedać P4 i kupić Athlona ale was nie przekonam.

nie pojmuję jak można dać 1000zł za samą płytę główną. za te 1000 zł można kupić ABIT NF7, A XP 1700+ i jeszcze 2x256 DDR 333 MHz. Tym bardziej że Kosher chce to kupić do P4 1.8@2.4. tego A 1700+ wykręciłbyś na 2600-2800+ i byłby znacznie szybszy. i tańszy o parę stówek.

Dobrze a co ci do tego że chcą wydać 1000zł na płytę główną za przeproszeniem ? Taki jest ich wybór, sam jakbym miał kaskę to wybrałbym płytę na Canterwoodzie i P4, ot choćby takiego ABIT'a IC7-G czy ASUS P4C800. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mówię że to źle że chcecie kupić taką płytkę, na pewno jest zawaliście wydajna i ogólnie super ale strasznie dużo kosztuje, przynajmniej w porównaniu doi platform dla AMD.

nikogo nie chcę obrażać ani wyśmiewać, of korz.

jak chcą i mają kasę to kupią. tylko delikatnie zasugerowałem przeliczenie :) pozdrówko :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mówię że to źle że chcecie kupić taką płytkę, na pewno jest zawaliście wydajna i ogólnie super ale strasznie dużo kosztuje, przynajmniej w porównaniu doi platform dla AMD.

nikogo nie chcę obrażać ani wyśmiewać, of korz.

jak chcą i mają kasę to kupią. tylko delikatnie zasugerowałem przeliczenie :) pozdrówko :!:

czlowieczku, nie 1.8@2.4 tylko 3.0, ten procek juz tak chodzil na 845D (o ile wiesz co to bylo) a 1700+ skladam srednio 1-5 razy w miesiacu i jesli ciebie z braku gotowki zadowala to twoja sprawa, mnie nie. Przestan usprawiedliwiac swoj brak kasy, mnie stac i kupie co chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup Asusa, tylko cene 1111 zł gdzieś widziałem :) - sam bym sobie taką kupił ale to jeszcze wydajność której "narazie" nie potrzebuje... bo ile można wydać na kompa w ciągu roku ? 3000 zł 4000 zł ?

pozdro.

 

 

p.s. AMD'kowcy nigdy nas nie zrozumieją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumie ... jakbym miał kasę na P4 i porządną płytę ot choćby Canterwood czy Springdale to nawet bym się nie zastanawiał. Po prostu kupiłem AMD z powodu wiadomego. Stosunek cena/jakość w tym wypadku nawet nie ma się co kłócić kto dzierży palmę pierwszeństwa. :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Widzę że temat wciąż aktu. Dzisiaj znalazłem dwie ciekawe recenzje płyt na canterwoodzie. Ja co prawda twardo czekam na Abita, ale musze powiedzieć, że Chaintech zrobił na mnie wrażenie, najlepsze wyposażenie jakie widzialem w życiu.

 

http://www.hexus.net/review.php?review=551&page=1

 

http://www.octools.com/index.cgi?caller=ar...rwood/9cjs.html

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Strasznie niezdecydowany jesteś Kosher, dopiero co zwrócili ci kasę za sis-a i chciałeś canterwooda teraz znowu chcesz sis-a :)

Odnosnie PIV magistralą FSB 400 , Northwood 13 micro działa (chociaż oficjalnego supportu nie ma), stary Willamette 18 micro nie.

 

http://pclab.pl/print.php?sid=3510

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Strasznie niezdecydowany jesteś Kosher, dopiero co zwrócili ci kasę za sis-a i chciałeś canterwooda teraz znowu chcesz sis-a :)

Odnosnie PIV magistralą FSB 400 , Northwood 13 micro działa (chociaż oficjalnego supportu nie ma), stary Willamette 18 micro nie.

 

http://pclab.pl/print.php?sid=3510

 

Pozdrawiam

poprostu myslalem ze moja plyta slabo kreci moim prockiem ale okazalo sie ze na zadnej przy napieciu 1.75V nie przejdzie 2.7Ghz wiec zostalem przy SIS-ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Strasznie niezdecydowany jesteś Kosher, dopiero co zwrócili ci kasę za sis-a i chciałeś canterwooda teraz znowu chcesz sis-a :)

Odnosnie PIV magistralą FSB 400 , Northwood 13 micro działa (chociaż oficjalnego supportu nie ma), stary Willamette 18 micro nie.

 

http://pclab.pl/print.php?sid=3510

 

Pozdrawiam

poprostu myslalem ze moja plyta slabo kreci moim prockiem ale okazalo sie ze na zadnej przy napieciu 1.75V nie przejdzie 2.7Ghz wiec zostalem przy SIS-ie

i tak pieknie wykręciłeś tego procka, sam stałem przed wyborem miedzy sisem 655 a granitebayem/canterwoodem kasiorke miałem ale stwierdzilem ze trzeba być pojebem zeby dac za płyte ponad 1000 zł skoro za polowe masz to samo, narazie się niezawiodłem wsio gra i buczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaintech ostatni lubi zaskakiwać płytami "wybajerzonymi" na maksa. Ja jedak czekałbym na ABIT'a IC7-G. Po prostu zakochałem się w tej płycie :-D.

Ja też :) :) :)

 

Kurde chłopaki, kiedy ona będzie u nas :cry: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...