Skocz do zawartości
Martinii

Wc By Martinii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,  

 

W chwili wolnego czasu uaktualnilem troche moje wc. Poprzednie WC dzialalo u mnie okolo 2 lat. Po tym czasie spod D-Teka byl zapchany jakimis fafolami, Tygon zżółkł, w bloku na NB od Kynka byly opilki po tworzeniu spodu... Wszystko przeczyscilem i wymienilem wszystkie zlaczki. Sprzet jak w podpisie chlodzi uklad skladajacy sie z:

 

  • D-Tek Fuzzion rev. 1 + uszczelka z zestawu Nozzle Kit
  • 2 x EK Water Blocks Mosfet Asus 3a Acetal + 2 x Backplate
  • Swiftech MCW60-R Rev.2
  • MNP Channel Pro V3
  • pompa CWU Leszno
  • Tygon 8/11,2
  • zlaczki skrecane Feser (w wiekszosci)
  • chlodnica Feser Xchanger Triple Radiator 360 + 3 x S-Flex 1200
  • woda destylowana + petrygo w proporcji 5:4
Fotki:

 

post-9820-1259908268_thumb.jpg post-9820-1259909245_thumb.jpg post-9820-1259909252_thumb.jpg post-9820-1259909370_thumb.jpg post-9820-1259913364_thumb.jpg

 

 

Jak widac zrezygnowalem z bocznej scianki obudowy. Zastapilem ja siatka przeciwkurzowa, ktora kupilem w Castoramie. Dzieki temu jest przewiewnie i w miare czysto w srodku. Siatke mocuje sie na rzep, wiec jest latwo ja zdjac i zalozyc. Wentylatory sterowane sa panelenm mojej konstrukcji:

 

post-9820-1259913848_thumb.jpg

 

Pod jednym przelacznikiem sa wszystkie trzy wentyle na chlodnicy.

 

Plany na przyszlosc: wymiana zlaczki w gornym bloku na mosfetach na kolanko BP, zmiana weza dochodzacego do gornego bloku na mosfetach takze na Tygon (nie starczylo mi na to polaczenie) i mooooze w dalszej przyszlosci zmiana weza na jakis grubszy wszedzie gdzie bedzie mozliwosc.

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pianka wyglada znajomo, jak to ta sama, ktora producenci pchaja do pudelek pod mobo to nie polecam, nie wyczyscisz tego jak sie zakurzy. Ciekawy pomysl z siatka na boku, poza tym schludnie.

Edytowane przez BuMeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...