Skocz do zawartości
AVENGER

_UNIA_ Ankieta do 6 czerwca.

Co zrobisz w podczas referendum :) ?  

  1. 1. Co zrobisz w podczas referendum :) ?

    • Pojde glosowac na TAK
      59
    • Pojde glosowac na NIE
      19
    • NIE_Pojde glosowac na TAK
      8
    • NIE_Pojde glosowac na NIE
      11


Rekomendowane odpowiedzi

pojde na referendum bo... jestem w komisji. ktos wie juz jaka mniej wiecej bedzie dieta (za dwa dni)?

tez bede w komisji, ale sie nie orientuje. Pewnie cos wiecej, niz za samorzadowe, bo to 2 dni.

 

Przy okazji Unii. Widzialem dzisiaj fajna rejestracje : UENIE :lol:

Jak sie komus chcialo wywalic 1000 zeta na cos takiego?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę wszystko w UE będzie zależeć od nas. Możemy pójść albo za Grecją albo za Hiszpanią. Niestety w naszym kraju nie brakuje debili pokroju Leppera i całej ferajny, więc nie wiem jak to będzie.

Ale cóż NIE MAMY innego wyjścia - wystarczy skonsultować z atlasem, jak to powiedział M.Belka, jeden z kilku rozsądnych ludzi w SLD...

 

TAK dla szansy dla Polski.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w naszym kraju nie brakuje debili pokroju Leppera i całej ferajny, więc nie wiem jak to będzie. 

Ale cóż NIE MAMY innego wyjścia - wystarczy skonsultować z atlasem, jak to powiedział M.Belka, jeden z kilku rozsądnych ludzi w SLD...

Jak socjalista może być rozsądny?

Ja tam między Lepperem, a Belką większej różnicy nie widzę...

No może taką, że ten drugi ukradł już bańkę z mojego konta... Bardzo rozsądnie z jego strony.

 

Pojdę zagłosować na NIE - nie pójdę zagłosować na TAK :).

 

+ TAŃSZY INTERNET 

Niby czemu? Przecież prąd będzie droższy. Jak chcecie taniego Internetu to trzeba polikwidować koncesje i dopuścić więcej firm - do tego UE nie jest potrzebna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze NIE. Ja widze inne wyjscia.

To jestes głupi !!! :evil: :evil: Żal mi cie . Lepper tez widzi inne wyjscie i Gierdych tez ! popatrzcie razem ....

dlaczego zaraz glupi ma racje ze NIE

 

Ludziom ktorzy maja pensje miesieczna 600 zl dotego meza pijaka w domu co miesieczne dlugi unia tylko dopieerdoli do rachunku.

A 30% powyzszego spoleczenstwa to pewnie absolutne minimum w tym poo<span style="color:red;">[ciach!]</span>ym kraju !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu? Przecież prąd będzie droższy. Jak chcecie taniego Internetu to trzeba polikwidować koncesje i dopuścić więcej firm - do tego UE nie jest potrzebna...

Ja też jestem na NIE, ale z tego co wiem to akurat prąd (i gaz np.) mają potanieć. W sumie nie wiem dlaczego, ale tak czytałem :lol:

 

A co do taniego internetu, prądu, ogrzewania itd. to tak jak napisałeś - wystarczy znieść koncesje, umożliwić praktycznie WSZYSTKIM prowadzenie takiej działalności i na pewno ceny by spadły... No ale jak ktoś do tego potrzebuje Uni...

 

PS Te odpowiedzi w ankiecie mnie rozjebały "Nie pójde głosować na NIE" :D :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, a najbardziej mnie wkur... argument, że można będzie pracować za granicą. To w Polsce nie będzie pracy? Bo to można wywnioskować z gadania polityków. To co, Polska to będzie camping dla szwabów czy co, bo skoro wszyscy pojadą za granicę, to może od razu wszystko sprzedać i rozwalić.

A tak poważnie to nikt otwarcie nie mówi, że aby pracować w ue trzeba znać język perfekt, a ilu Polaków zna go tak jakby się tam urodziło. A w unii nie ma lekko, język to podstawa, bo mało jest miejsc pracy dla głuchoniemych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem na NIE, ale z tego co wiem to akurat prąd (i gaz np.) mają potanieć. W sumie nie wiem dlaczego, ale tak czytałem :lol:

2 źródło unioentuzjastyczne podają, że wzrośnie więc nie mam powodów, żeby twierdzić, że będzie inaczej:

Onet

Puls Biznesu

Poza tym wczoraj w tv mówiono że może wejść akcyza na węgiel.

 

Najbardziej zabawna to jest w ogóle koncepcja tego referendum. Rząd twierdzi, że społeczeństwo wie lepiej czy trzeba wejść (robi referendum), a jednocześnie wmawia wszystkim, że trzeba zagłosować na "tak".

No, albo niech sam podejmnie decyzje i poniesie odpowiedzialność, albo niech się nie wtrąca (ew. rozda czas w tv po równo).

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja też jestem na NIE, ale z tego co wiem to akurat prąd (i gaz np.) mają potanieć. W sumie nie wiem dlaczego, ale tak czytałem :lol:

2 źródło unioentuzjastyczne podają, że wzrośnie więc nie mam powodów, żeby twierdzić, że będzie inaczej:

Onet

Puls Biznesu

Poza tym wczoraj w tv mówiono że może wejść akcyza na węgiel.

 

Najbardziej zabawna to jest w ogóle koncepcja tego referendum. Rząd twierdzi, że społeczeństwo wie lepiej czy trzeba wejść (robi referendum), a jednocześnie wmawia wszystkim, że trzeba zagłosować na "tak".

No, albo niech sam podejmnie decyzje i poniesie odpowiedzialność, albo niech się nie wtrąca (ew. rozda czas w tv po równo).

8)

No to zarąbiście. Chciałem sobie zrobić w domku wszystko na prąd. Kończę z tym pomysłem...

 

A co do węgla. Będzie hardcore. Już teraz ludzie nie chcą płacić za ciepło, a jak podrożeje węgiel... wolę nie myśleć. Już teraz jestem na "czarnej liście" mieszkańców. Jutro mnie powieszą :lol:

 

DZIĘKUJĘ CI UNIO !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to woogole jestem ciekaw ilu tych kretynow ca chca glosowac na tak namowily wlasnie te faszystowskie propagandy w telewizji.

 

Gdyby czas antenowy bylby podzielony w tv na za i przeciw moge sie zalozyc ze juz by tak duzo zwolennikow nie bylo.

 

Kretynow w naszym kraju jest jak mrowkow napierdziela <span style="color:red;">[ciach!]</span>l w tv minusy uni skrzetnie ukryja i prosze ilu slepych durnych entuzjastow.

 

Ja jestem tylko ilu normalnym polakom ta unia pomoze, z 5% moze wyjdzie na plus 95% na tym straci bo rachunki im wzrosna a zarobki wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...