Skocz do zawartości
poca

Tony Hawk's Pro Skater 4

Rekomendowane odpowiedzi

no..... na amazon.com cpisze:

Tony Hawk's Pro Skater 4

Windows 98 / Me / 2000 / XP

Not yet released

Release Date: July 15, 2003

 

Ja sie nie moge doczekac jak to sciagne.... pewnie gdzies za niecaly tydzien bedzie moja :D:D.... jak sie amazon nie myli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że do tej gry trzeba mieć co najmniej 512mb ramu dziwne bo nic tam takiego niema a w readme zalecają 256. A ogólnie gierka fajna i trochę lepiej że poprawili ten realizm  thps3 jak ktoś grał w thps2 można było przejść całą w jeden dzień i trzaskać combosy w nieskończoność.

W jeden dzien ale nonstop przy klawie :lol: Z thps2 mam mile wspomnienia, niezle ja maniaczylem i przeszedlem wszystkimi postaciami ale masz racje jezeli sie juz przeszlo jedna postacia to pozniej juz bylo z gorki. W 4 nie podobaja mi sie questy... w poprzednich wersjach trzeba bylo sie naglowic o co chodzi, a teraz wszystko podane jak na tacy... Co do terenu to tutaj duzy plus dla 4 czesci bo jest naprawde spory i ciekawie zagospodarowany... Pozostaje czekac na finalna odslone tej kultowej juz gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dostałem <span style="color:red;">[ciach!]</span>icy...

 

Ściagam soebie ładnie, pięknie mam 77% patrze na flash geta a tam Time OUT, connetcing no i ERROR...

I co od nowa ściagać??? grrrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dostałem <font color="#FF0000">[ciach!]</font>... 

 

Ściagam soebie ładnie, pięknie mam 77% patrze na flash geta a tam Time OUT, connetcing no i ERROR... 

I co od nowa ściagać??? grrrrr

Znajdz inne zrodlo i dalej sciagaj..... nie musisz wcale od nowa - tym sie wlasnie rozni fg do normalnego IE i po to byl stworzony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za puźno... sciagam z innej strony i mam już 70% więc jest spoko!!

 

Ale dzięki!!

 

BTW. jak to zrobić? Mozna kończyć sciaganie tego samego pliku z innego źródła? Czy przypadkiem źródło musi być to samo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz.... pauzujesz sciaganie, kilkasz prawym na to co chcesz zmienic zrodlo, potem properies... i url zmieniasz na nowy...

 

A pozatym mozesz kilka zrodal wybrac naraz i fg sobie wybieze to co jest wolna.... poprostu dodajec do sciaganie 2 zrudlo fg wysliwtli info:

" ten plik jest jooz na liscie, czy chesz doc to zródlo jaka alternatywne ??" (oczywiscie nie pyta po polsku) wtedy dajesz yes... i jooz> mozesz tak nawet dodoac 20 zrodel i sie nie martwic ze ktores z nich wysadzie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,8507 mozna przeczytac ze w USA jest juz na PC.... czyli juz nie glugo bedzie mozna bedzie pograc w ta extra giere na PC!!! Z deka za dlugo na nie czekalem zeby sie teraz tym cieszyc (tym bardziej ze na ps2 za kilka miechow kolejna czesc.....ehhhhh)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam WinXp i zadna z nowszych gier nie przycina mi sie na Full Detalach :):)

a ja mam konia na biegunach :D ..a tak na powazniej to

odpal demko DOOMA III alpha ...to tez jedna z nowszych gier... :lol:

dam ci fory ...detale ustaw se na medium :lol:

8)

na GeForce-FX-5900 z "odpowiednim" prockiem podobno demko multiplayerowe (te z Quakecona) chodzi w 640x480 "bez większych zacięć" ... :lol: to taki cytat z pamięci

 

zresztą juz mam klikaj http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=9741 i looknij całośc z naciskiem na ostatnie zdanie (te zaczynające sie od słowa: Rozgrywa)

 

nie chcialem byc złosliwy :roll: po prostu jest 1 w nocy i jakos humor mi dopisuje ...POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Total bezsens gra.

Kiedy pierwszy raz odpalalem gre THP2 to myslalem, ze bedzie to cos dopracowanego, trudnego i realistycznego. A tu, slajd na rurze 20 metrowej POD GORKE !!! :D:D:D - ocharalem wtedy caly monitor :D

Misje !!!

Jak w jezdzie na desce mozna wykonywac misje ???

Teraz slysze, ze uwalniamy wieznia z Alcatraz :D:D:D

No, thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Total bezsens gra.

Kiedy pierwszy raz odpalalem gre THP2 to myslalem, ze bedzie to cos dopracowanego, trudnego i realistycznego. A tu, slajd na rurze 20 metrowej POD GORKE !!! :D:D:D - ocharalem wtedy caly monitor :D

Misje !!!

Jak w jezdzie na desce mozna wykonywac misje ???

Teraz slysze, ze uwalniamy wieznia z Alcatraz :D:D:D

No, thx.

Przecierz w gierkach o to chodzi żeby sie w nie fajnie grało a nie o to żeby były super realistyczne - jak grasz w jakiegoś fpp to też ci sie nie podoba że jeden koleś rozwala tysiące innych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Total bezsens gra.

Kiedy pierwszy raz odpalalem gre THP2 to myslalem, ze bedzie to cos dopracowanego, trudnego i realistycznego. A tu, slajd na rurze 20 metrowej POD GORKE !!! :D:D:D - ocharalem wtedy caly monitor :D

Misje !!!

Jak w jezdzie na desce mozna wykonywac misje ???

Teraz slysze, ze uwalniamy wieznia z Alcatraz :D:D:D

No, thx.

Fakt, ale mysle, ze glownie sie w to gra dla przyjemnosci :)

Ta gre albo sie lubi albo nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...