Skocz do zawartości
13Jacek13

Ga Ma770 Us3 Opinie Użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pytanie do użytkowników GA-MA770-US3 ver.2.0 tego modelu o opinie na temat tej Płyty.

Czy jest stabilna i ogólne wrażenia z użytkowania.

Warto ją wziąć i zmienić z Asrocka na Tego Gigusia

Pytam bo mogę ją mieć jako prezent

post-167402-1260544152_thumb.jpg

Edytowane przez 13Jacek13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam otóż włożyłem dziś gigusia i pierwszy test win 7 nie wykrzaczył się . Komputer ładnie odpalił pierwsze to że jest reg obrotów 2 wiatraczków W A770DE tylko 1. FireWire działa miodzio tego nie było . Dźwiękówka da rade nie jestem melomanem.

Giguś i A770DE mają tylko lepsze kondensatorki w sekcji zasilania Procesora więc jest podobnie . Procesor jest zasilany 1,300 temperatura podobna pod obciążeniem ok 42 stopni C. Czipset też się nie przegrzewa ma max 45 stopni mierzone pirometrem. Bios jest rozbudowany i w Gigusiu i A770DE . Giguś ma ACC . To tak na szybko. Oc narazie nie planuję.

Jak coś jeszcze się dopatrzę to dopiszę.

Ewentualne opinie innych forumowiczów też będą mile widziane :)

 

A770D ma już nowego właściciela a ja używam gigusia i narazie zero problemów :)

Edytowane przez 13Jacek13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Niedawno zakupiłem powyższą płytę i mam pewien problem, mianowicie posiada ona dodatkowe złącze zasilana 2x4 12V, natomiast mój zasilacz, Chieftec (GPS-400AA-101A) 400W posiada, jedynie wtyczkę 2x2 12V, czy można ową wtyczkę wpiąć do tego dodatkowego gniazda czy muszę wymienić zasilacz?

 

komputer uruchamia się bez wpięcia tej dodatkowej wtyczki, ale przypuszczam, że przy większym obciążeniu procesora może nie dać rady

mój procesor to: AMD Athlon II X2 245

Edytowane przez Gibber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś ode mnie.

 

Miałem okazje pobawić się to płytą wraz z A64 1620 oraz AII 620. Procek był sprawdzony pod wzgledem unlocka toteż płyta nie stroiła fochów tylko grzecznie bootowała z L3. HTT zrobiłem 270, po lekkim podbiciu napiecia CPU było stable, także 280 nie robiło problemów. Komfort przez ten krotki czas był bardzo duży. Niestety nie mam screenów gdyż po oddaniu płyty miałem kolejną na nforce wiec reinstall. Płyte oceniam pozytywnie, jednak sekcja zasilania wymagałaby jakiegoś nawiewu bo przy quadzie lubi sie nagrzać (ja zapewniłem nawiew w postaci 2*60x60x25 @ 5v).

 

podziekowania dla memela/kojota za udostepnienie zarówno płyty jak i procka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...