Skocz do zawartości
Marucins

Thunderbird Czy Windows Live Mail

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Stoję przed dylematem wyboru (zmiany) klienta pocztowego. Aktualnie korzystam z TheBat - świetny ale chce mieć większą możliwość integracji iPhone / iTunes (kontakty, kalendarz) z komputerowymi kontaktami klienta pocztowego, kalendarz itd.

 

TheBat jak też goły Thunderbird nie nadają sie do tego. Dopiero jak skorzystam z wtyczek Thunderbird zyskuje na funkcjonalności a TheBat leży i kwiczy.

 

 

Windows Live Mail czy Thunderbird?

 

Czego szukam. Przede wszystkim bezpieczeństwo i funkcjonalności

Wizualnie oba programy są niemal identyczne.

 

Jak wygląda sprawa funkcjonalności kolejnej generacji programu pocztowego od M$? Warto w niego zapuścić się czy wskoczyć od razu do Thunderbirda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jak w takim wypadku w TB 3.0 synchronizujesz kalendarz z iPhone'm oraz jakiego używasz?

 

 

Następca Windows Live Mail. Pamiętając jaki to był syfiasty klient za czasów Outlooka. Szkoda że tak mało osób miało z nim styczność. Gdyż rozwój jaki dokonał się jest ogromny i zmiany jakie wniesiono do tego klienta sa znaczne, także z bezpieczeństwem na którym mi bardzo zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno thunderbird jak i iphone bardzo fajnie sie synchronizują z gmailem . Do th 3 jest wtyczka nieoficjalna do synchronizacji nazywa się :gdata-provider-comm-central-1.0pre.pl.Pytasz jakiego mam IP ? 3G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

**inny** napisz coś więcej o tej wtyczce. gdata-provider-comm-central-1.0pre.pl

 

 

Testowałem Windows Live Mail i okazało się iż najnowsza wersja nie korzysta z kontaktów Windows ale ma oddzielna bazę (import-export) czyli dalej jestem w punkcie wyjścia.

Śmieszne jest to iż Windows Contacts (książka adresowa Windows) nie działa razem z ich klientem pocztowym!

 

 

Jeśli dobrze synchronizuje kontakty, ostatnio jak testowałem (nie pamiętam nazwy co takiego) to okazało się że gubi daty urodzin. Może w tym przypadku będzie OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...