Skocz do zawartości
Snoop

Jak zminimalizować Microsoft Outlook XP do SysTraya?????

Rekomendowane odpowiedzi

uruchom regedit i dalej

HKLMSoftwareMicrosoftWindowsCurent VersionRun

W oknie prawym klawiszem i nowy - wartość ciągu. Nadaj nazwę, następnie prawym klawiszem i modyfikuj. Teraz wpisz w pole dane wartości dokładną ścieżkę do programu, restrt i powinno grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Uruchom Regedit.

2. Przejdz do galezi HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftOffice10.0OutlookPreferences

Dodaj nowa wartosc DWORD i nazwij ja MinToTray. Ustaw jej wartosc na 1.

3. Odpal Outlooka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna, ale skorzystac trzeba chociazby z Tray Minimizera.http://www.tray-minimize.com/windows-system-tray-icons/how_to_minimize_in_taskbar_outlook_express_or_outlook.html

no wszystko super, fantastycznie ale ten program nie jest darmowy... a jakos nie spieszy mi sie placenia prawie 13 dolarow za magiczny numerek ;) moze jakas darmowa wersja hmmm...

 

PS. chyba sie przewidzialem, ale wyszlo ze na tym forum nie mozna uzywac slowa cudooownie, a to ciekawe.. :)

 

cudownie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Uruchom Regedit.

2. Przejdz do galezi HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftOffice10.0OutlookPreferences

Dodaj nowa wartosc DWORD i nazwij ja MinToTray. Ustaw jej wartosc na 1.

3. Odpal Outlooka.

Witam serdecznie!Tomas mam wielka ochote wpakowac w traya OL ale 2000 a nie Xp,czy rowniez da sie cos takiego zrobic zmieniajac cos w rejestrze?Probowalem tak troche lamersko pojsc sciezka ktora podales,oczywiscie maja office 2k nie znalazlem w rejestrze wpisu z 10.0 tylko 9.0, probowalem podobnej zmiany ale nic z tego.Czy w ogole jest to mozliwe?Z gory tenkju za podpowiedz :-)

Pozdrawiam!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...