Skocz do zawartości
Sapphiron

Dell M70 - Problem Z Wyświetlaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam niesamowity problem z moim M70...

 

Otóż, niedawno stawiałem nowy system, oczywiście oryginalny XP Home Edition bo raczej nic lepszego nie trzeba

Konfiguracja sprzętu to:

Dysk Seagate 160Gb

Procek Pentium M 2,13 2mb cashu

Grafika dedykowana czyli Quadro 1400

matryca 15'4" 1900x1600 (lub coś koło tego ale napewno FullHD)

Dwie bakterie i inne bajery...

 

 

Problem polega na tym że ostatnio uaktualniałem windowsa, wida sie automatycznie wyłączyła po aktualizacji, rano odpalam a tu buba...

 

Wyświetlanie zmalało do 1600xcośtam, paleta kolorów góra 16bitów, Monitor jest jako domyślny Plug&Play, karta w menago urządzeń wyświetla sie z błędem "System nie może odnaleźć sterownika bla bla bla", filmy nawet nie ruszają się z miejsca, net klatkuje przy każdym przewinięciu rolką nawet o milimetr i masa innych bajerów...

 

Obraz jest czysty, bez pasków, blików czy cóś...

 

W evereście wyświetla kartę, w biosie wyświetla kartę wiec chyba nie jest spalona...

 

 

Co ja mogę teraz zrobić?

Edytowane przez Sapphiron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ściągnąłem linux Live, nagrałem na płytkę, sprawdziłem że na [brzydkie określenie na linuksa]u wszystko było ok. nie dało rady przeinstalować sterowników w normalnym trybie bo wskakiwał komunikat że "system nie moze odinstalować sterownika gdyż potrzebny jest do rozruchu urządzenia" więc odpaliłem lapka w trybie awarryjnym VGA i tam przeinstalowałem stery :)

 

I wcale sie nie piekle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...