Skocz do zawartości
p0rNfLaKe

Scythe Ninja A S1156

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy jest sposob na zamontowanie Scythe Ninja na s1156? Jakas dodatkowa czesc ktora mozna kupic, czy tez modyfikacja wlasnoreczna?

bo planuje na zakup kompa a nie wiem czy musze inwestowac na nowo w chlodzenie (od 2 lat nie mam komputera, a trzymalem ta ninje w pudelku na przyszly komp).

 

jakies rady? czy moze wyrzucic do smieci i latwiej bedize nowy cooler kupic?

 

dziekowac.

Szukalem na forum ale nie znalazlem, wiec chyba nikt o to nie pytal jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ninja I czy II? Jeśli 2 to będzie pasowało, jeśli I to nie.

 

Compatibility: Ninja 2, Kama Angle, Zipang, Ninja Mini, Kama Cross, Katana 2 (SCNJ-2000) (SCANG-1000) (SCZP-1000) (SCMNJ-1000) (SCKC-1000) (SCKTN-2000)

Please note that this LGA1366 Mounting Clip is NOT compatible and can NOT be used for the former Ninja CPU Cooler (Model Number: SCNJ-1000, SCNJ-1100, SCNJ-1100P). Orochi is NOT compatible, either.

Edytowane przez bender83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ninja I czy II? Jeśli 2 to będzie pasowało, jeśli I to nie.

 

Compatibility: Ninja 2, Kama Angle, Zipang, Ninja Mini, Kama Cross, Katana 2 (SCNJ-2000) (SCANG-1000) (SCZP-1000) (SCMNJ-1000) (SCKC-1000) (SCKTN-2000)

Please note that this LGA1366 Mounting Clip is NOT compatible and can NOT be used for the former Ninja CPU Cooler (Model Number: SCNJ-1000, SCNJ-1100, SCNJ-1100P). Orochi is NOT compatible, either.

nom ninja 1.

ta stara (2 lata nie mam kompa, kupiona 3 lata temu.. wiec stara;)) Wersja Plus

 

jakies inne sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...