Jump to content
Sign in to follow this  
^goku^

Dell Inspiron 1525 / C2d T7250; 3gb Ddr2; 320gb

Recommended Posts

Witam,

mam do sprzedania laptopa firmy Dell, model Inspiron 1525. Charakteryzuje go przede wszystkim wyjątkowy wygląd "Chill Pattern" (patrz zdjęcie). Kupiłem go w USA w maju 2008 roku bezpośrednio przez dell.com. Na początku 2009 roku padł dysk, został wymieniony przez serwis Della w Polsce, ponieważ 12-miesięczna gwarancja obejmowała go również w naszym kraju.

Komputer jest wyposażony w procesor Intel C2D T7250; pamięć RAM DDR2 3GB; zintegrowaną kartę graficzną Intel GMA X3100; dysk 320GB. Ponadto, posiada wbudowaną kamerkę internetową; złącze HDMI; nagrywarkę DVD. Do laptopa dołączam wszystkie płyty CD/DVD, które z nim otrzymałem, oryginalną ładowarkę (oczywiście z polskim wejściem). Notebook jest w stanie bardzo dobrym, nie ma żadnych przetarć itp.

Cena: 1650zł.

Jeżeli ktoś jest poważnie zainteresowany zakupem proszę o kontakt, najlepiej przez gg: 1619894. Mogę zrobić i podesłać zdjęcia. Dysponuję również kontem Allegro z ok.240 komentarzami pozytywnymi).

Dołączona grafika

Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.