Skocz do zawartości
LuZaczek

Koszulki TWEAK`a?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy ktos moze juz wpadl na pomysl albo ma mozliwosc zrobienia koszulek tweak.pl reklamujacych ja i nie tylko bo do tego jaka satysfakcja??!!

Czy ktos by mial taka mozliwosc bo ja bym chetnie kupil takowa koszulke:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byl juz ten pomysl ale nei wypalil :(

moze ktos pogada z benchmark.pl jak oni zalatwili swoje koszulki

jak sie Lisek by zgodzil to mozna by bylo oficjalne logo wykorzystac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benchmark może a my nie?

Tylko oni to mają małe to logo a ja chcę większe!!!

Zamówiłbym od razu!

 

P.S. Możnaby najpierw zrobić limitowaną serię i sprawdzić, jak się sprzeda. MEMBER OF TWEAK.PL - to brzmi dumnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo juz o tym...

lsiek mial zalatwic....ale nie wyszlo :(

ja tam nadal jestem chetny ;pbylo juz o tym...

lsiek mial zalatwic....ale nie wyszlo :(

ja tam nadal jestem chetny ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh ja już wkrótcę z gilem (jest na tym forum :) ) bedziemy mieli juz firmowe koszulki szczytno.org ;) Przynajmniej będziemy nosić koszulki z nadrukiem i takimi bajerami.. ;) szczytno.org :) Qrde wieksza satysfakcja ze reklamuje się bardzoej cos swojego itp ;) Ale koszulke tweak'a tez bym ponosił i to bardzo chetnie ale cena była by jak się łatwo domyslęc dość wysoka(razem z przesyłką), ale i tak jestem za ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, obiecuje w takim razie się porozglądać za takimi koszulkami. Mam też do Was prośbę, jeżeli zna ktoś firmę która może takowe koszulki wykonać, to piszcie tutaj, ok? Najlepiej coś sprawdzonego.

 

I piszcie jakie napisy na niej mają być, ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prasowanka na koszulke ksoztuje ok 20zl, format a4, wystarczy tylko isc w odpowiednie miejsce dac gotowy "szabon" koszulke i ciah

wiec...

koszulka ok 10zl (bo to byla by zwykla koszulka raczej, w hurtowni jakiejs) + prasowanka 20zl = 30zl, zalozmy ze ktos sie podejmie robienia tego to z 5 zl niech sobie przytnie to 35zl i wysylka nie wiecej niz 10zl, 45zl to nie ejst strasznie duza cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma PromoStar zajmuje się robieniem nadruków na koszulce mam od nich koszulkę ironów i black sabbatch są bardzo dobrej jakości wytrzymałe i nie blakną (są czarne :lol:).

 

P.S. Firma może już upadła bo strona www znikneła :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, obiecuje w takim razie się porozglądać za takimi koszulkami. Mam też do Was prośbę, jeżeli zna ktoś firmę która może takowe koszulki wykonać, to piszcie tutaj, ok? Najlepiej coś sprawdzonego.

 

I piszcie jakie napisy na niej mają być, ok?

To akurat najmniejszy problem. Istnieje taka strona www.butik.pl - kazdy moze sobie zalozyc sklep z koszulkami w roznych krojach, Oni chyba biora 35zl za koszulka - taki normalny T-Shirt a Ty juz sobie marze narzucasz - pamietaj ze kazdy moze sprawdzic ile bierzesz 8)

 

No i najwanziejsze ze nic sie nie placi - tzn. produkcja tego nic niekogo nie kosztuje - oni jedynie produkuja tyle sztuk ile zostanie zamowionych.

 

Aha. Sa chyba tylko biale na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem białe t-shirty i 20 wprasowanek BASF-a i sobie sam zaprojektuje i wykonam koszulkę. Słyszałem że po kilku praniach niewiele jednak zostaje z nadruku.

MEMBER OF TWEAK.PL , LOGO TWEAKA i jakiś obrazek z mobo WC itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejjjj LUUUDZIE !!! zastanowcie sie powaznie nad firma koszulek - bo takie za 10zl to sie rozpadna po 5 praniach :? - lepiej jakas porzadniejsza i troche drozsza, ale lepszego kroju i materialu !!!

 

 

a loko to widzialbym tak , ze malymi literami slowo "member of" i DUUUUZE LOGO TWEAKA :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...